Mamy brązowy certyfikat PZPN!

Miło jest nam poinformować, że nasza Akademia ponownie otrzymała brązowy certyfikat PZPN, tym razem na okres do 31 grudnia 2023 roku. Jest to ogromne wyróżnienie dla nas wszystkich: klubu, trenerów, zawodników oraz Państwa jako rodziców, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

W październiku 2022 roku Akademia Piłkarska Jezioraka Iława otrzymała Brązowy Certyfikat PZPN. Obecnie jest jedną z dwunastu w województwie warmińsko-mazurskim, które mogą pochwalić się Brązowym Certyfikatem. Potwierdza to spełnienie szeregu kryteriów i jest gwarancją jakości szkolenia.

Brązowy certyfikat świadczy o wysokiej jakości codziennej pracy Akademii Jezioraka, w tym przede wszystkim organizacji i prowadzenia zajęć z dziećmi przez trenerów oraz całego klubu. Dzięki certyfikacji klub otrzyma m.in. darmowe szkolenia dla trenerów i zawodników oraz dofinansowanie na zakup sprzętu i organizację zajęć.

Z tego miejsca pragniemy podziękować serdecznie wszystkim osobom, które zaangażowały się w budowanie Akademii. Oczywiście na tym nie koniec, ponieważ posiadanie certyfikacji zobowiązuje nas do całorocznej pracy na najwyższym poziomie, a klub podlegać będzie kontrolom ze strony PZPN.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji