Marcin Dobrzyński kolejnym członkiem klubu100

Kolejnym prezentowanym członkiem klubu100 będzie Marcin Dobrzyński, który Jeziorakowi kibicuje już od około 25 lat. Dziękujemy za zaufanie i witamy w klubie100!

 

Przypomnijmy, klub100 Jezioraka  to uruchomiony z końcem marca br. pionierski projekt skierowany do kibiców, którzy chcą wspierać klub w dążeniu do celu jakim jest awans do III ligi. Klub100 cieszy się popularnością wśród wielu fanów Jezioraka. Dziś przedstawiamy Pana Marcina Dobrzyńskiego, który postanowił dołożyć swoją cegiełkę w odbudowę klubu. Pan Marcin z Jeziorakiem związany jest już od ponad 25 lat, niegdyś czynnie uczestniczył również w meczach wyjazdowych iławskiej ekipy i wraz z nią przemierzał Polskę, aby dopingować swój ukochany klub. Dziś Pan Marcin chce wspomóc sytuację finansową klubu, a przy okazji w gronie klubu100 spotkać starych znajomych z czasów II ligi.

Koszt członkostwa wynosi 100zł/miesiąc. W ramach członkostwa klubu100 otrzymujecie:

–  darmowy wstęp na wszystkie mecze rozgrywane w Iławie,

– poczęstunek w przerwie i po meczu, 

– personalizowaną kartę członkowską klubu100

– możliwość uczestniczenia w spotkaniach z piłkarzami,

– pełnoprawne członkostwo klubu,

– gwarantowane miejsce na trybunie krytej,

– możliwość bycia jedną z osób tworzących wspaniałą, zintegrowaną społeczność, którą łączy ta sama pasja i miłość do Jezioraka!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć niepowtarzalną wspólnotę, która wspierając Jezioraka podczas rozgrywek ligowych stanie się częścią jego sukcesów!

Dołącz do Nas i zostań członkiem społeczności Jezioraka!

Zapraszamy,

klub100 Jeziorak Iława!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji