Marcin Kopczyński w Rodzinie Jezioraka!

Przed meczem Jeziorak Iława – Znicz Biała Piska kartę Rodziny Jezioraka i szalik odebrał Marcin Kopczyński. Marcin ma 20 lat, jest półfinalistą konkursu Mister Poland.

20 – letni Marcin Kopczyński marzy o karierze modela. Uczynił już pierwsze kroki. Iławianin zakwalifikował się do półfinału konkursu Mister Polski. Marcin trenował kajakarstwo, aktualnie trenuje sporty sylwetkowe. Codziennie wylewa wiadra potu na siłowni, biegając i rzeźbiąc ciało. Jest niezwykle utalentowanym, ambitnym, pogodnym, pełnym pokory i życzliwości młodym człowiekiem.

Wczoraj dołączył do Rodziny Jezioraka, co ciekawsze pierwszy raz był na meczu Jezioraka! – Dziękuje bardzo za zaproszenie na ten mecz. Świetnie się bawiłem, był śmiech, były emocje to co lubię najbardziej. Cieszę się, że dołączyłem do Rodziny Jezioraka. Zobaczyłem, że naprawdę warto być częścią tego klubu. Od teraz będę częściej przychodził na mecze Jezioraka. Jeszcze raz dziękuje i życzę samych sukcesów dla drużyny. – Powiedział w rozmowie z nami Marcin Kopczyński.

Zapraszamy do tego, by wspierać Marcina, także do zaobserwowania Jego profilu na Instagramie. Można to uczynić TUTAJ

Bardzo dziękujemy za to, że dołączyłeś do nas. Życzymy Tobie wielu sukcesów, awansu do finału, spełnienia marzeń, samych życzliwych ludzi wokół siebie, dużo zdrowia, a także wielu pięknych chwil spędzonych z Rodziną Jezioraka.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji