Mariusz Wilk człowiekiem roku? Dlaczego nie?!

Wiceprezes d/s. organizacyjnych Mariusz Wilk został nominowany do tytułu “człowieka roku” czytelników Kuriera Iławskiego. Oprócz niego nominowanych zostało 21 innych kandydatów. To wielkie wyróżnienie dla Mariusza, który rozwija Rodzinę Jezioraka, pozyskując kolejnych kibiców i sponsorów.

 

Do 19 marca czytelnicy Kuriera Iławskiego mogą wybierać “Człowieka roku”, jest to coroczna zabawa, którą organizuje największa gazeta w regionie. Wśród 22 kandydatów znalazł się także Mariusz Wilk, wiceprezes Jezioraka d/s. Organizacyjnych. Poprosiliśmy Mariusza, o skomentowanie tej nominacji – “Jestem zaszczycony z nominacji mojej osoby do plebiscytu „Człowiek Roku” Kuriera Iławskiego. Wiem, że nie byłoby to możliwe gdyby nie mój ukochany klub Jeziorak Iława. Działając na jego rzecz stałem się osobą publiczną i staję się coraz bardziej znany w środowisku. Jeziorowcem byłem od dziecka. Jako kibic zaliczyłem wiele spotkań domowych i wyjazdowych. Meczowa atmosfera spodobała mi się na tyle, że postanowiłem zagłębić się również w działanie klubu od wewnątrz i działać na jego rzecz. Przechodziłem różne szczeble wtajemniczenia a dzisiaj jestem wiceprezesem d/s. organizacyjnych. Wspólnie z resztą działaczy staramy się zbudować klub dla ludzi, gdzie najważniejszy jest człowiek. Dlatego staram się zgromadzić jak najwięcej osób wokół klubu. Motywować byłych trenerów, zawodników, działaczy oraz wszystkich innych, żeby wstąpili do Rodziny Jezioraka. Mój numer telefonu (który można znaleźć na stronie www Jezioraka) jest czynny dla każdego, kto pragnie kontaktu z klubem. Obdarzono mnie również wielkim zaufaniem i zostałem członkiem Rady Sportu. Jestem pewny, że również tam spełnię swoją rolę z korzyścią dla sportu w Iławie. Zawsze ceniłem pracę zespołową i dlatego uważam, że moja nominacja to zasługa wielu ludzi, którzy pracują na rzecz Jezioraka. Moim marzeniem jest, aby Jeziorak wrócił na właściwe tory i stał się klubem na miarę 33-tysięcznego miasta, jakim jest Iława“.

Czytelnicy Kuriera Iławskiego poznają “Człowieka Roku”, w środę 20 marca. Zachęcamy do poparcia Mariusza. Głosując na Mariusza, głosujesz na Jeziorak. Głosować można poprzez wypełnienie kuponu, który znajduje się w Kurierze Iławskim, a także wysyłając SMS pod numer 73480 o treści TYP.CR20 (koszt jednego SMS-a to 3.69 zł z VAT ). Liczba wysłanych SMS–ów jest nielimitowana. Zapraszamy do udziału w zabawie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji