Matematyka jest prosta. Kuci + Madej + Figur = Zwycięstwo! Tęcza Biskupiec – Jeziorak Iława 0:3 (0:1)

Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Jezioraka Iława. Iławianie podtrzymali dobrą passę i wygrali w Biskupcu z Tęcza 3:0.

Drużyna Jezioraka Iława zdobyła zasłużenie trzy punkty, a wynik spotkania mógł być o wiele wyższy, gdyby iławianie wykorzystali doskonałe sytuacje do zdobycia kolejnych bramek. Podopieczni trenera Wojciecha Figurskiego od początku spotkania odważnie zaatakowali, co przyniosło efekt w 15. minucie. Wynik otworzył Arkadiusz Kuciński, wykorzystując podanie Radosława Galasa. Kilka minut później mogło być już 2:0, gdy piłka po strzale Daniela Madeja znalazła się w bramce. Sędziowie jednak uznali, że ostatni piłkę dotykał Radosław Galas, który w momencie strzału był na pozycji spalonej. Wydawało się, że kolejne bramki są już kwestią czasu, padły jednak dopiero w drugiej połowie.

W 69. minucie wynik podwyższył Daniel Madej, który pokonał bramkarza precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego. Wynik meczu w 84 minucie ustalił Wojciech Figurski, strzałem z bliska pokonał bramkarza gospodarzy.

W przyszłą niedzielę iławianie zagrają trzeci z rzędu mecz na wyjeździe. Kolejnym przeciwnikiem Jeziorowców będą rezerwy Olimpii Elbląg.

Tęcza Biskupiec – Jeziorak Iława 0:3 (0:1)

Kuciński 15, Madej 69, Figurski 84

Jeziorak Iława: Malanowski (86 Ciura), Kowalski, Ksiuk, Kressin, Sagan (80 Kolcz), Kuciński, Madej (85 Janiszek), Czarnota (75 Kochalski), Parulis (60 Święty), Galas (85 Kaźmierski), Suchocki (60 Figurski)

Żółte kartki: Rybkiewicz (Tęcza)

Skład sędziowski: Krystian Mucha (sędzia główny), Sławomir Wiśniewski (asystent 1), Robert Zielonka (asystent 2)

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji