Mecz kontrolny Jeziorak Iława – Grom Nowy Staw

Za nami trzeci tydzień przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/23. W sobotę, 28 stycznia o godz. 12:00 drużyna rozegra drugi mecz kontrolny. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sienkiewicza 1 w Iławie podejmować będziemy Grom Nowy Staw.

Dwa tygodnie wcześniej podopieczni trenera Daniela Madeja mierzyli się w Ostródzie z Sokołem. Jeziorak wygrał 2:1, na listę strzelców wpisali się Michał Bartkowski i Arseni Mazaleuski. Z kolei zespół Gromu ma za sobą dwa sparingi. Pierwszą rywalizację z Suprą Kwidzyn rozstrzygnął na swoją korzyść zwyciężając 4:1. Co ciekawe jedyną bramkę dla kwidzyńskiego zespołu zdobył były już zawodnik Jezioraka Tomasz Wacławski. Druga konfrontacja naszych najbliższych rywali miała miejsce w ostatnią środę w Sopocie. Drużyna Gromu Nowy Staw zmierzyła się z Cartusią Kartuzy ostatecznie ulegając trzecioligowcom 0:1.

Grom Nowy Staw to trzecia siła IV ligi grupy pomorskiej, z którą mierzyliśmy się w ramach przygotowań w letnim okresie przygotowawczym. Na boisku rywali drużyna Jezioraka uległa gospodarzom 0:1.

Sobotni sparing odbędzie się o 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Sienkiewicza w Iławie. Serdecznie zapraszamy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji