Michał Bartkowski piłkarzem Jezioraka

W późne czwartkowe popołudnie zarząd Jezioraka Iława porozumiał się z GKS Wikielec. Na mocy tego porozumienia do zespołu trenera Wojciecha Tarnowskiego dołączył Michał Bartkowski. 24-letni piłkarz występuje na pozycji napastnika.

Michał Bartkowski od rundy wiosennej będzie reprezentował barwy Jezioraka Iława. Poprzednio występował w GKS Wikielec, a w sezonie 2020/2021 zdobył dziesięć goli w rozgrywkach III ligi. 24-letni zawodnik grający na pozycji napastnika ma za sobą również mecze w II lidze, ponadto grał w takich klubach jak Olimpia Elbląg i Huragan Morąg.

Podczas rundy wiosennej sezonu 2012/2013 Michał Bartkowski grał w iławskim klubie. Wówczas jako 15-latek reprezentował barwy Jezioraka, a drużyna juniorów młodszych, w której występował, z powodzeniem rywalizowała w Makroregionalnej Lidze Juniorów. Iławianie zajęli wówczas szóste miejsce w tabeli, wygrywając z Jagiellonią Białystok, Stomilem Olsztyn, urywając punkty takim zespołom jak SMS Łódź, GKS Bełchatów i remisując na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Michał w meczu z “Jagą” trafił na 2:2, zapewniając remis w ostatnim spotkaniu.

Michałowi życzymy wszystkiego dobrego. Niech omijają go kontuzje i będzie postrachem bramkarzy rywali! Witamy w Rodzinie Jezioraka!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji