Młodzież: Występy naszych w kadrach województwa i kolejne powołania

Czterech zawodników Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka Iława wystąpiło w ostatnich dniach w meczach kontrolnych kadr województwa warmińsko-mazurskiego. Trzech z nich otrzymało kolejne powołania.
 
Najpierw Jakub Burzyński (na zdjęciu z lewej), środkowy obrońca trampkarzy, otrzymał powołanie na mecz kontrolny kadry rocznika 2003 Warmińsko-Mazurskiego ZPN z Pomorskim ZPN, który odbył się w Elblągu. Nasza kadra wygrała 3:1, a Burzyński zdobył jedną bramkę.
 
Następnie trzej juniorzy: Błażej Caban, Jakub Olszewski (na zdjęciu w środku) i Piotr Szczepański (na zdjęciu z prawej) zostali zaproszeni na mecz kadry rocznika 2001, także z Pomorskim ZPN. W tym przypadku to rywale byli lepsi, wygrywając z naszą kadrą 3:1.
 
Trener rocznika 2001 Michał Alancewicz już ogłosił nazwiska 18 zawodników na kolejny mecz kontrolny, tym razem z Kujawsko-Pomorskim ZPN, który odbędzie się 28 marca w Świeciu. W kadrze po raz kolejny znaleźli się Olszewski i Szczepański.
 
Podobnie Burzyński z trampkarzy znalazł się w kadrze swojego rocznika na mecz kontrolny z Pomorskim ZPN, który zostanie rozegrany 28 marca w Malborku.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji