Nabór do sekcji medialnej

Podoba ci się praca, jaką wykonujemy w mediach Jezioraka? Uważasz, że możesz wnieść do redakcji nową jakość i wzmocnić nasz prężnie działający zespół? Zgłoś się, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Z roku na rok strona jeziorakilawa.pl staje się coraz większym i lepszym portalem poświęconym iławskiemu Jeziorakowi. W miesiącu odwiedza nas ponad 20 tysięcy kibiców, a nasz profil na Facebooku właśnie przkroczył 6800 obserwujących! Cały czas poszukujemy więc młodych, energicznych i ambitnych osób, które mogą podnieść poziom serwisu, wnieść powiew świeżości i dać nową jakość. Jeśli ogarniasz Internety, a świat social media, to dla Ciebie więcej niż Facebook, żywo interesujesz się piłką nożną i chcesz się sprawdzić w ambitnym zespole to może być szansa właśnie dla Ciebie!

Gorąco zapraszamy do kontaktu osoby młode, bez doświadczenia, rozpatrzymy każde Wasze zgłoszenie! Dla nas liczy się przede wszystkim pasja i zaangażowanie 🙂

Nie przegap tej szansy! Nie bój się spróbować i odezwij się do nas, a na pewno dostaniesz szanse pokazania swoich umiejętności!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mailowy na adres: sekretariat@jeziorakilawa.pl lub wiadomość prywatną na portalu Facebook www.facebook.com/RodzinaJezioraka

Zapraszamy do współpracy,
Powodzenia!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji