Nadal warto dołączyć do Rodziny Jezioraka!

Start sezonu II ligi piłkarzy ręcznych oraz kolejne mecze Jezioraka Iława w forBET IV lidze to nie jedyne korzyści z posiadania karty Rodziny Jezioraka. Przed nami emocjonujące jesienne spotkania, których stawką jest walka o najwyższe cele! Sprawdź, co sprawia, że warto dołączyć do Rodziny Jezioraka!

Emocje do samego końca

Przed nami jesień pełna emocji. Po niezbyt udanym początku rozgrywek w ostatnim okresie drużyna wygrywa mecze i pnie się w górę ligowej tabeli. Przed nami kolejne ważne spotkania, które muszą zakończyć się zwycięstwami Niebiesko-białych! Bądź świadkiem wspaniałych widowisk i dopinguj podopiecznych Wojciecha Figurskiego w osiąganiu jak najlepszych wyników. Wspólnie pokażmy, że #RazemMożemyWięcej!

Nie tylko futbol

Jeziorak Iława nie tylko piłką nożną stoi. Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie nowego sezonu piłkarzy ręcznych. Czwarty sezon w II lidze, nowe wyzwania, nowi zawodnicy i trener. Iławscy szczypiorniści wchodzą w niego z nowymi nadziejami, a u jego progu pojawiły się już dobre informacje. Trenerem pierwszego zespołu został Marek Woronowicz, a wraz z nim drużynę wzmocnią nowi zawodnicy, którzy mamy nadzieję, wniosą dużo świeżości do zespołu.

Kupujesz – zyskujesz! Warto!

Karty Rodziny Jezioraka cały czas się opłacają! W rundzie jesiennej sezonu 2020/21 piłkarze Jezioraka rozegrają kolejne 6. spotkań na własnym stadionie, natomiast szczypiorniści Jezioraka w I rundzie sezonu 2020/21 rozegrają 10. spotkań w roli gospodarza.

Poza sportowymi emocjami czeka na Ciebie wiele promocji. Posiadanie karnetu to duże udogodnienie dla kibiców, którzy chcą zaoszczędzić na zakupach u partnerów handlowych Jezioraka. Posiadacze karty Rodziny Jezioraka regularnie mogą skorzystać ze specjalnej oferty handlowej, dedykowanej właśnie dla Jeziorowców.

Kupując Kartę Rodziny Jezioraka zyskujesz również głos na walnym zebraniu. Od tej chwili masz wpływ na to co dzieje się w Twoim klubie!

Jak dołączyć?

Kartę Rodziny Jezioraka można założyć przez Internet.

  1. Pobierz deklarację członkowską
  2. Wypełnij deklarację i razem z potwierdzeniem przelewu odeślij na adres: sekretariat@jeziorakilawa.pl
  3. Odbierz legitymację następnego dnia

Dane do przelewu

Bank Spółdzielczy w Iławie

95 8831 0002 2001 0002 9492 0001

Tytułem: Legitymacja członka klubu, imię i nazwisko, sekcja

Cena Karty Rodziny Jezioraka to 80 złotych (osoby dorosłe) i 30 zł (osoby do 16. roku życia)!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: sekretariat@jeziorakilawa.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji