Nadszedł ten dzień! Przed meczem Jeziorak Iława – Lechia Gdańsk!

Już dziś na stadionie miejskim w Iławie, odbędzie się wielkie piłkarskie święto. Piłkarze Jezioraka Iława podejmą szóstą drużynę ekstraklasy, Lechię Gdańsk. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Na ten dzień czekaliśmy kilka tygodni! Piłkarze Jezioraka Iława, którzy znakomicie spisują się w obecnym sezonie, podejmą w meczu towarzyskim piłkarzy Lechii Gdańsk. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 75-lecia klubu z Iławy, które przypadało w ubiegłym roku. Lechia również powstała po zakończeniu działań wojennych w 1945 r., a oba kluby także łączy podobna historia, a także ludzie, tworzący historię obu klubów.

W ubiegłym tygodniu doszło do zmian szkoleniowców, na obu ławkach rezerwowych. Trenera Piotra Stokowca zastąpił Tomasz Kaczmarek, a Wojciecha Figurskiego-szkoleniowca Jezioraka, zastąpił Wojciech Tarnowski.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę 4 września o godzinie 15:00, na stadionie miejskim w Iławie, który mieści się przy ulicy Sienkiewicza 1. Organizacja meczu została sfinansowana z Iławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Autor: Karol Synowiec

Foto: Krystian Knobelzdorf

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji