Nie tylko piłka nożna! Sprawdźcie, co będzie się działo w sobotę podczas turnieju “Pomaga(J)my”

Turniej w wyciskaniu, animatorzy dla dzieci, karaoke, konkursy i licytacje – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników podczas sobotniego turnieju “Pomaga(J)my”. Jeziorak Iława po raz kolejny angażuje się w działalność charytatywną. Tym razem włączamy się w pomoc na rzecz małej Julii Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego.

Dla uczestników wydarzenia zostało przygotowanych moc atrakcji. O godzinie 9 rano startuje parkrun Mały Jeziorak na dystansie 5 km przeznaczony dla wszystkich biegających, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, niezależnie od ich poziomu zaawansowania, czy też wieku. Parkrun to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości lub uzupełnienia planu treningów. Przed startem wymagane jest wcześniejsze wykonanie rejestracji, a następne wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego indywidualnego kodu uczestnika, szczegóły na www.parkrun.pl/malyjeziorak.

Od godziny 10:00 do 15:00 w hali miejskiej przy ul. Niepodległości odbędzie się turniej piłkarski z udziałem czołowych drużyn forBET IV ligi oraz przyjaciół Jezioraka. Nie zabraknie też aktywności kulturalnych i edukacyjnych.

Na uczestników czekają m.in.:

• konkurs rzutów karnych;

• konkurs żonglerki piłką;

• karaoke dla dzieci i dorosłych poprowadzi Bartosz Kluba;

• zajęcia dla dzieci z profesjnonalnym animatorem (w godzinach 10-14) m.in.

– malowanie twarzy,

– balony,

– chodzące maskotki.

Pomiędzy meczami odbędą się liczne licytacje rozmaitych przedmiotów wśród, których znajdą się między innymi fanty przekazane przez Was. Każdy może zostać darczyńcą, wystarczy że podarujesz fanty na licytację. Ten wyjątkowy kiermasz różności poprowadzi dziennikarz i komentator sportowy – Błażej Łukaszewski.

Równolegle w godzinach 10:00 – 15:00 sekcja tenisa stołowego Jezioraka Iława przygotowała swoje aktywności. Trening dla wszystkich chętnych sprawdzenia swoich umiejętności przy profesjonalnym stole, a także możliwość sprawdzianu z inną osobą. O prowadzenie zajęć i atmosferę zadba wiceprezes Jezioraka ds. tenisa stołowego Włodzimierz Siudziński.

To nie koniec! Od godziny 11 w górę pójdą ciężary. Zawody w Wyciskaniu Odważników 2×17.5 kg oburącz siedząc poprowadzi Artur Wiśniewski z Wirwajd, kilkukrotny mistrz Warmii i Mazur. Dla najlepszych przewidziane są puchary oraz medale.

A gdyby tak jedną z tych wyjątkowych chwil uwiecznić na fotce? Dobra zabawa zapada w pamięci na długie lata, a pamiątkowe zdjęcia przypomną o mile spędzonych chwilach. Od godziny 10.00 do 12.00 fotobudka sprawi, że nasza impreza będzie niezapomniana.

Dodatkowo w trakcie trwania sobotniej imprezy pojawią się: ciasta, hot-dogi, frytki, gofry, swojski chleb ze smalcem i ogórki, napoje ciepłe i zimne.

Wstęp jest bezpłatny, a wydarzenie jest otwarte dla wszystkich. Przed wejściem będzie można nabyć dobrowolnie bilet – cegiełkę.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji