Niepubliczne Przedszkole „Pluszak” na dłużej z Jeziorakiem!

Z wielką radością pragniemy poinformować, że przedłużono kolejną umowę reklamową. Z Jeziorakiem grać dalej będzie Niepubliczne Przedszkole „Pluszak”!

Przed kilkoma dniami zarząd Iławskiego Klubu Sportowego podpisał nową umowę, przedłużającą świadczenia sponsorskie. Umowę reklamową z Jeziorakiem przedłużyło Niepubliczne Przedszkole  „Pluszak”, za co bardzo dziękujemy!

Niepubliczne Przedszkole „Pluszak” w Iławie serdecznie zaprasza dzieci w wieku od dwóch i pół do sześciu lat w swoje progi. Posiadamy dwie dogodne lokalizacje przy ulicy Sikorskiego 1 oraz Smolki 11. Zapewniamy bardzo dobre warunki lokalowe i doskonale wyposażone sale dydaktyczne. Zajęcia edukacyjne prowadzimy m.in. z użyciem dużych monitorów interaktywnych. W obu placówkach posiadamy własne, bezpieczne i nowocześnie wyposażone place zabaw. Przedszkole nie pobiera opłaty wpisowej. W ramach czesnego oferujemy: język angielski codziennie w każdej grupie wiekowej z native speakerem, rytmikę z nauczycielem muzyki, zajęcia taneczne z profesjonalnym instruktorem, religię i etykę (na życzenie), a także spektakle teatralne, koncerty muzyczne i wycieczki. Wyprawka oraz podręczniki i karty pracy dla dzieci finansowane są przez przedszkole. Na życzenie rodziców organizujemy również inne zajęcia np. język hiszpański, piłkę nożną itp. Wysoki poziom edukacyjny placówek zapewnia stała, doświadczona i dobrze wykształcona kadra pedagogiczna. Nad prawidłowym przebiegiem procesu dydaktyczno-wychowawczego czuwa Kuratorium Oświaty. Przedszkole dysponuje własną kuchnią, zapewniającą pyszne, zbilansowane posiłki w niewysokiej cenie. Jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom każdy wymagany rodzaj diety: bezmleczną, cukrzycową, wegetariańską, wegańską itp. Rekrutacja do „Pluszaka” odbywa się przez cały rok. 13-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi jest naszym niewątpliwym atutem — sprawdź nas 🙂. – powiedział przedstawiciel Niepublicznego Przedszkola „Pluszak”.

Oddziały Niepublicznego Przedszkola „Pluszak” znajdują się przy ulicy Sikorskiego 1 oraz Smolki 11 w Iławie. Zapraszamy do skorzystania z oferty, z której będziecie Państwo, a także Wasze pociechy zadowoleni!

Zarząd IKS Jeziorak dziękuje za przedłużenie umowy reklamowej z klubem. Liczymy na to, życzymy sobie tego, byśmy wzajemnie się rozwijali, odnosili same sukcesy!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji