Niepubliczne Przedszkole Pluszak sponsorem Jezioraka!

Miło nam poinformować, że Rodzina Jezioraka powiększyła się o kolejnego sponsora. Do grona sponsorów dołączyło Niepubliczne Przedszkole Pluszak!

Pragniemy podzielić się świetną informacją. Do grona sponsorów klubu powróciło niepubliczne przedszkole Pluszak!

Niepubliczne Przedszkole “Pluszak” w Iławie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 2,5 – 6 lat w swoje progi. Posiadamy dwie dogodne lokalizacje przy ulicy Sikorskiego 1 oraz Smolki 11. Zapewniamy bardzo dobre warunki lokalowe, doskonale wyposażone sale (zajęcia dydaktyczne prowadzimy m.in. z użyciem dużych monitorów interaktywnych) oraz własne place zabaw“. – Powiedzieli w rozmowie z nami przedstawiciele przedszkola. -” W ramach czesnego oferujemy bogatą ofertę zajęć (j. angielski codziennie w każdej grupie wiekowej z native speakerem, rytmikę, zajęcia taneczne, religię i etykę na życzenie), teatrzyki, koncerty, wyprawkę oraz podręczniki. Na życzenie rodziców organizujemy również inne zajęcia np. język hiszpański, piłkę nożną, wstęp do tenisa ziemnego itp.). Wysoki poziom edukacyjny placówki zapewnia doświadczona i dobrze wykształcona kadra pedagogiczna. Nad prawidłowym przebiegiem procesu dydaktyczno-wychowawczego czuwa Kuratorium Oświaty. Przedszkole dysponuje własną kuchnią, zapewniającą pyszne, zbilansowane posiłki w niewysokiej cenie. Jesteśmy w stanie zapewnić wszelkie diety: bezmleczną, cukrzycową, wegetariańską, wegańską itp. Rekrutacja do “Pluszaka” odbywa się przez cały rok. Przyjdź i zostań”! – Zachęcają do zapisów władze przedszkola.

Zachęcamy do tego, by zapisywać swoje dzieci do przedszkola Pluszak! Dziękujemy za zaufanie, niech nasza współpraca kwitnie. Razem odnośmy sukcesy, z których wspólnie będziemy cieszyć. Witamy W Rodzinie Jezioraka!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji