Niepubliczne Przedszkole „Pluszak” z Jeziorakiem na kolejny rok!

Miło nam poinformować, że 20-go września br. została przedłużona umowa współpracy z Niepublicznym Przedszkolem “Pluszak” w Iławie.

„Pluszak” to wymarzone miejsce dla każdego przedszkolaka. Dysponujemy dwiema placówkami, zlokalizowanymi w bezpiecznych, spokojnych i cichych okolicach Iławy. Przedszkola posiadają duże i bezpieczne ogrody oraz place zabaw. Miejsca te są ogrodzone, otoczone zielenią, wyposażone nowocześnie i funkcjonalnie. W pobliżu budynków przedszkolnych dostępne są parkingi dla rodziców. Pomieszczenia w przedszkolach są słoneczne, kolorowe, przestronne i nowocześnie wyposażone. Każda sala posiada dostęp do odpowiednio przystosowanej dla dzieci łazienki. Niektóre sale posiadają również bezpośrednie wyjście do ogrodu.

Obejmujemy opieką przedszkolną dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Przedszkole jest otwarte przez cały rok, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 05.45 do 18.15. Naszym celem jest rozwijanie zdolności i zainteresowań dziecka, zapewnianie bezpieczeństwa, tworzenie życzliwej rodzinnej atmosfery. Zatrudniamy specjalistycznie wykształcony i doświadczony personel, który pracuje w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne (do prowadzenia zajęć używamy dużych monitorów interaktywnych).

Zapewniamy dzieciom profesjonalną opiekę pedagogiczną i opiekuńczą, pozwalającą realizować podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz przygotowujemy Państwa dzieci do podjęcia nauki szkolnej. Dzieciom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oraz wczesnego wspomagania rozwoju zapewniamy wsparcie terapeutów i specjalistów, zgodnie ze wskazaniami.

W ramach czesnego oferujemy: codzienną naukę języka angielskiego w każdej grupie wiekowej, rytmikę, zajęcia taneczne oraz naukę religii lub etyki dla dzieci chętnych, profilaktyczną opiekę stomatologiczną (przegląd stomatologiczny u każdego dziecka) oraz diagnostyczne badanie logopedyczne. Zapewniamy również podręczniki przedszkolne, karty pracy oraz wyprawkę przedszkolaka.

Przedszkola organizują różne imprezy (m.in. Mikołajki z prezentami, Dzień Dziecka, Dzień Matki i Ojca, Dzień Babci i Dziadka), wycieczki, a także profesjonalne teatrzyki i koncerty muzyczne. Przedszkola uczestniczą we wszystkich imprezach dla przedszkolaków organizowanych na terenie miasta Iława np. “Kurtyna w górę”, “Przedszkole tańczy i śpiewa”.

Przedszkola “Pluszak” objęte są nadzorem kuratoryjnym oraz współpracują ze specjalistami np. z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Iławie. Na życzenie Rodziców organizujemy zajęcia dodatkowe m.in.: zajęcia piłki nożnej, nauka gry w szachy, zajęcia z logopedą i inne. Każdego roku organizowane są Dni Otwarte z udziałem Rodziców.

Pyszne i zdrowe wyżywienie zapewnia nam profesjonalna firma cateringowa, która działa wyłącznie na potrzeby naszych placówek. Respektujemy wszelkie diety (bezglutenowa, bezlaktozowa, wegetariańskia, wegańska, cukrzycowa itp). Rekrutacja do “Pluszaka” odbywa się cały rok.

„Pluszak” to dwa niepubliczne przedszkola zlokalizowane przy ulicy Sikorskiego 1 oraz Smolki 11 w Iławie.
Kontakt:

Pluszak 1
ul. Sikorskiego 1
tel.: 661 087 379

Pluszak 2
14-200 Iława
ul. Smolki 11
tel.: 601 497 224
tel.: 605 890 248

Email: przedszkole@pluszak.ilawa.pl
https://www.pluszak.ilawa.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji