Nowe produkty w klubowym sklepie Jezioraka

W klubowynm sklepie Jezioraka Iława są już dostępne nowe koszulki polo oraz t-shirty na sezon 2022/23.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedażową koszulek polo oraz t-shirtów przygotowanych specjalnie na sezon 2022/23.

Elegancka bawełniana koszulka polo, z pięknym, haftowanym herbem klubu oraz gustownym napisem na kołnierzu. Cena koszulki polo to 110 zł.

Klasyczna niebieska polówka, łącząca w sobie historię i współczesność, doskonale odnajdzie się w każdej stylizacji – na potrzeby wyjątkowych okazji, ale też w codziennym użytku. Cena koszulki polo to 110 zł.

Koszulka t-shirt „Moje miasto”. Dla naszego miasta. Dla Jezioraka. Dla Ciebie. IKS Jeziorak Iława, najbardziej utytułowany piłkarski klub w regionie, prezentuje nowe koszulki “Moje miasto, mój klub, moja miłość”. Jeziorak Iława to klub, który tworzymy razem i który jest nierozerwalną częścią naszego miasta. Jest obecny w iławskich domach, na ulicach i osiedlach, wszędzie tam, gdzie jesteś Ty. Codziennie wkładasz serce w to co robisz, w Twoje miasto, w Twój klub. Wyraź to w klasycznym stylu. Cena koszulki to 50 zł.

W ofercie sklepu dostępne są jeszcze koszulki meczowe na sezon 2022/23, które można także zamówić online po wcześniejszej przedpłacie. Cena koszulki to 170 zł, z nazwiskiem 200 złotych. Koszulki dostępne w dwóch wzorach, niebieskim i białym. Personalizacja na koszulce dostępna na zamówienie.

Wszystkie prezentowane powyżej modele koszulek dostępne są w biurze klubu przy ul. Sienkiewicza 1 oraz u naszych partnerów:

Firma ABS Iława, Al. Jana Pawła II 1B w godzinach 8-16 (sobota 8-14)
Sklep rowerowy Dwa Koła, ul. Wojska Polskiego 2A w godzinach 8-18 (sobota 10-14)
Informacja Turystyczna Iława, ul. Niepodległości 13 w godzinach 9-17 (sobota 10-16)

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji