Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Iławie odwiedzili Jezioraka [ZDJĘCIA]

Dzisiaj Stadion Miejski w Iławie odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Iławie. Pierwszoklasiści zostali oprowadzeni po budynku klubowym, gdzie zapoznawali się z historią naszego klubu.

W środowy ranek dwie grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Iławie odwiedziły Stadion Miejski. Młodzi goście przyjechali na stadion klubowym autokarem, gdzie zwiedzali budynek klubowy, szatnie piłkarzy oraz izbę pamięci Jezioraka, gdzie zapoznawali się z bogatą historią naszego klubu.

Po obiekcie liczną grupę oprowadził trener Wojciech Figurski. Natomiast dyrektor klubu Zbigniew Szczypiński opowiedział o historii Jezioraka, jego odbudowie i fenomenie klubu, który grając na czwartym poziomie rozgrywkowym walczył z ekstraklasowymi potęgami.

Spotkanie miało również aktywny charakter. Żelaznym punktem pobytu na obiektach Jezioraka był mecz, który sędziował trener Figurski. Dla naszych gości nie zabrakło również klubowych upominków.

– Dzieci i młodzież to nasza przyszłość. Chcemy w nich zaszczepić pasję do Jezioraka i dać przy tym tyle radości, ile to możliwe. Od dawna organizujemy takie spotkania i jeszcze kilka przed nami. Chcemy być bardzo blisko naszych kibiców, szczególnie tych najmłodszych. Być może wśród nich znajdują się przyszli Jeziorowcy – dodał Zbigniew Szczypiński, dyrektor klubu.

fot. Jakub Pączkowski

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji