Ostatni test przed sezonem: Jeziorak zmierzy się ze Startem Nidzica

W sobotę rozegra się niezwykle ważny mecz kontrolny dla piłkarzy Jezioraka. Trener Jarosław Chodowiec postawi swoich zawodników w starciu z drużyną, która ma się czym pochwalić w lidze okręgowej — Startem Nidzica. Trzecie miejsce, jakie zajmuje ten zespół, świadczy o ich sile i determinacji. Czesław Żukowski, szkoleniowiec Startu, doskonale znany w piłkarskich kręgach, będzie pewnie starał się udowodnić, że jego drużyna jest gotowa na kolejne wyzwania. Z drugiej strony, Jeziorak, obecnie plasujący się na dwunastym miejscu w forBET IV lidze, będzie dążył do pokazania postępu w grze i zbudowania pewności siebie przed nadchodzącą wiosną.

W sobotę 24 lutego piłkarze Jezioraka stawią czoła kolejnemu wyzwaniu, podejmując zespół Startu Nidzica w ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem piłkarskiej wiosny. Choć miejsce w tabeli nie zawsze oddaje pełny obraz potencjału drużyny, to starcie z zespołem, który walczy z takimi rywalami jak Polonia Pasłęk czy Sokół Ostróda o awans do forBET IV ligi, na pewno dostarczy wielu emocji.

Start Nidzica, trenowany przez doświadczonego Czesława Żukowskiego, z pewnością nie będzie łatwym rywalem. Zajmując trzecie miejsce w lidze okręgowej, zespół ten udowadnia, że ma talent i umiejętności potrzebne do skutecznego rywalizowania. Dla Jezioraka będzie to zatem niezwykle cenny test-mecz, który odpowie na wiele pytań.

Dla trenera Jarosława Chodowca to szansa na dokonanie „ostatecznych ocen” przed sezonem. Drużyna Jezioraka, mimo obecnej dwunastej pozycji w tabeli forBET IV ligi, intensywnie pracuje, by poprawić swoją pozycję. Mecz ze Startem Nidzica, będzie więc świetną okazją do sprawdzenia, w jakim stopniu te wysiłki przyniosły oczekiwane rezultaty.

Mecz rozpocznie się o godzinie 11:30, na bocznym boisku stadionu miejskiego.

Mały, wielki futbol

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji