Ostatni wyjazd sezonu. Gramy z rezerwami Stomilu

W sobotę 8 czerwca piłkarze Jezioraka rozegrają ostatni wyjazdowy mecz w sezonie. Przy ulicy Żytniej 71 iławianie zagrają w Olsztynie z rezerwami Stomilu.

Stomil Olsztyn, niegdyś chluba lokalnej piłki nożnej, przechodzi trudny okres. Pierwsza drużyna rok temu spadła z I ligi, a obecnie została zdegradowana do III ligi. Tymczasem rezerwy Stomilu, grające w IV lidze, zajmują 14. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 26 punktów i bilans bramkowy 37:63.

W poniedziałkowym meczu zawodnicy trenera Piotra Gurzędy zremisowali 1:1 z Olimpią II Elbląg. Jedynego gola dla Stomilu zdobył Jakub Karpiński. Jesienią, w meczu 14. kolejki, który odbył się 4 listopada w Iławie, piłkarze Jezioraka pokonali 4:2 zespół z Olsztyna. W tamtym spotkaniu dwie bramki dla Jezioraka zdobył Radosław Galas, a po jednym golu dołożyli Hubert Szramka i Kota Imamoto. Dla Stomilu trafili Łukasz Borkowski i Kacper Kondracki.

W poprzedniej kolejce piłkarze Jezioraka zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pokonując 2:0 Znicz Biała Piska. Gole dla iławian zdobyli Krystian Ogrodowski i Adrian Szantyr. Ta wygrana dodała zespołowi dodatkowej motywacji przed dzisiejszym meczem. Spotkanie odbędzie się na boisku położonym przy ulicy Żytniej 71 w Olsztynie. Początek o godzinie 17. Kibice obu drużyn mogą spodziewać się zaciętej walki i wielu emocji na murawie.

Jeziorak, tylko zwycięstwo!

Sędziują: Kamil Żmijewski (sędzia główny), Witold Klonowski (asystent nr 1), Katarzyna Kaczmarczyk (asystent nr 2).

Mały, wielki futbol

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji