Ostatni wyjazd w sezonie. Przed meczem Mazur Ełk – Jeziorak Iława

Piłkarze Jezioraka rozegrają dziś kolejne spotkanie, będące jednocześnie ostatnim wyjazdowym w tym sezonie. Iławianie udadzą się niebawem w długą podróż, gdyż zmierzą się w Ełku z Mazurem, który żegna się z forBET IV ligą.

Zawodnicy trenowani przez Wojciecha Tarnowskiego zagrają o godzinie 16 w Ełku z Mazurem. Będzie to najdłuższy, a przy okazji ostatni mecz wyjazdowy piłkarzy Jezioraka w tym sezonie. Niebiesko-biali w poprzednim spotkaniu zremisowali 1:1 z Polonią Lidzbark Warmiński, zajmują czwarte miejsce, tracąc cztery punkty do miejsca trzeciego i drugiego.

Mazur przeżywa bardzo trudny okres, jeden z najtrudniejszych w swojej historii. Pewne jest to, że ełczan w następnym sezonie nie obejrzymy na boiskach forBET IV ligi. Piłkarze Mazura zebrali dotąd osiemnaście punktów, czego efektem jest szesnaste miejsce. Ełczanie zdobyli w obecnych rozgrywkach trzydzieści trzy gole, a stracili ich aż 95! W zeszłą sobotę gracze Mazura mieli zagrać w Morągu z Huraganem. Mieli rozegrać, jednak mecz się finalnie nie odbył, ponieważ nasz dzisiejszy rywal nie zebrał składu i poddał się bez walki, rezygnując z wyjazdu do Morąga.

W niedzielę 7 listopada ubiegłego roku, na stadionie w Iławie, piłkarze Jezioraka zwyciężyli 3:1. Gole dla gospodarzy zdobyli Michał Foj, Maciej Zalewski i Daniel Madej. Jedyne trafienie dla Mazura zanotował w statystykach Rafał Sosnowski.

Mecz Mazur Ełk – Jeziorak Iława rozpocznie się o godzinie 16, na stadionie znajdującym się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 27.

Jeziorak, tylko zwycięstwo!

Dzisiejszy mecz poprowadzą: Paweł Duchnowski (sędzia główny), Gabriela Dymidziuk (asystent nr 1), Bartosz Nalepa (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji