Oto Franek. Nowy najmłodszy członek Rodziny Jezioraka!

Staszek Konecki (ma nieco ponad roczek) tylko przez półtora miesiąca zasiadał w fotelu najmłodszego członka Rodziny Jezioraka. Właśnie został zdetronizowany przez Franka Ostanka (ma prawie 8 miesięcy) – synka obrońcy Jezioraka, Grzegorza Ostanka.
 
Półtora miesiąca temu mający obecnie niemal 14 miesięcy Staszek Konecki zapisał się na kartach historii Jezioraka jako najmłodszy członek klubu. Wszystko za sprawą jego taty Miłosza, który zdecydował się wypełnić dla synka deklarację członkowską.
 
Od tygodnia jednak nowym najmłodszym członkiem Rodziny Jezioraka jest nieco ponad siedmiomiesięczny Franek Ostanek, którego tata Grzegorz gra w Jezioraku na pozycji obrońcy. Czy komuś uda się zdetronizować Franka?
 
 
Jeżeli chcesz dołączyć do Rodziny Jezioraka wystarczy, że wypełnisz deklarację członkowską i opłacisz składkę. Członek klubu ma darmowy wstęp na wszystkie płatne imprezy organizowane przez każdą z sekcji. Deklaracje można przekazywać członkom zarządu (Zbigniewowi Szczypińskiemu tel. 604 757 526 lub Mariuszowi Wilkowi tel. 535 087 090), bądź dostarczyć je osobiście do klubu (Stadion Miejski, Sienkiewicza 1) albo mailowo na adres m.wilk@jeziorakilawa.pl. Pamiętaj, aby do dokumentu dołączyć swoje zdjęcie, które zostanie umieszczone na plastikowej karcie członkowskiej. Pierwszych 200 kart członkowskich jest obecnie w realizacji i niebawem będą wydawane właścicielom.
 
Składki członkowskie
 
Każdy zawodnik Jezioraka, bez względu na to ile ma lat oraz jaką dyscyplinę sportu trenuje, ma obowiązek być członkiem klubu. 60 zł wynosi roczna składka członkowska seniorów oraz młodzieży w wieku ponadgimnazjalnym. Z kolei 30 zł to składka uczniów gimnazjów, szkół podstawowych oraz przedszkolaków.
 
Pozostałe osoby mogą dołączyć do Rodziny Jezioraka dobrowolnie. Składka dla dorosłych wynosi 60 zł, zaś dla dzieci i młodzieży 30 zł. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na konto Jezioraka podane poniżej lub umawiać się na spotkania z członkami zarządu w siedzibie klubu.
 
Dane do przelewu
 
Bank Spółdzielczy w Iławie
95 8831 0002 2001 0002 9492 0001
Tytułem: Legitymacja członka klubu, imię i nazwisko, sekcja
 
franek rodzina jezioraka promo deklaracja
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji