Paintball Kałduny partnerem biznesowym Jezioraka!

Nowy tydzień, nowe rozdanie! Poniedziałek rozpoczynamy od kolejnej, świetnej informacji. Iławski Klub Sportowy pozyskał nowego sponsora! Nowym partnerem biznesowym został Paintball Kałduny.

W ten piękny, słoneczny poniedziałek, który zwiastuje zapewne bardzo dobry tydzień, mamy do przekazania świetną informację, napędzająca również kolejne wydarzenia w iławskim klubie.

Zarząd IKS Jeziorak Iława pozyskał nowego sponsora. Kolejnym partnerem biznesowym został Paintball Kałduny, zajmujący się organizacją imprez paintballowych na wysokim poziomie.

Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi w różnym wieku, kobiety i mężczyzn, osoby każdej profesji i o dowolnym stylu życia. W tej grze nie jest najważniejsza prędkość i warunki fizyczne, ale dużo bardziej liczy się inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja. Oferujemy grę na specjalnie do paintball’a przygotowanej hali o powierzchni 600 m ² oraz terenie otwartym o powierzchni 1ha. Jesteśmy bardzo elastyczni. Na naszym terenie znajduje się oprócz naturalnych dołów i zakamarków wiele sztucznych przeszkód, które urozmaicą każdą rozgrywkę. Rozmiar terenu pozwala na prowadzenie rozgrywek nawet dla dużych grup. Oprócz doskonałej atmosfery, świetnie zaprojektowanych lokalizacji i najlepszego sprzętu Paintball Kałduny oferuje także najbardziej atrakcyjne ceny. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, ofertę wzbogaciliśmy również o bazę noclegową dla 12 osób. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Kałduny w odległości 5 km od Iławy nieopodal jeziora Łabędź. – informują właściciele Paintball Kałduny.

W ofercie znajdziecie Państwo organizację:
przyjęć urodzinowych,
wieczorów kawalerskich i panieńskich,
imprez integracyjnych dla firm,
pikników firmowych,
wypadu ze znajomymi pełnego niezapomnianych wrażeń.

Kontakt z naszym nowym sponsorem możliwy jest pod numerem telefonu 786 832 802 bądź pod adresem e-mail: paintball.kalduny@op.pl.

Dziękujemy za zaufanie, witamy w Rodzinie Jezioraka!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji