Paweł Flis, Jakub Stanikowski i Oskar Poniewski odchodzą z Jezioraka

Kolejnych trzech zawodników odchodzi z zespołu Jezioraka, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli forBET IV ligi. Z drużyną pożegnał się już Paweł Flis, a do tego grona dołączyli również Jakub Stanikowski i Oskar Poniewski.

19-letni Paweł Flis dołączył do Jezioraka latem, mierzący 193 centymetry wzrostu środkowy obrońca został wypożyczony za sezon z MKS Korsze. Popularny „Flisek” szybko zaaklimatyzował się w nowym środowisku, zyskując sympatię kibiców Jezioraka. Podczas rundy jesiennej zagrał w piętnastu ligowych spotkaniach, w których zdobył dwa gole. Na mocy porozumienia klubów wypożyczenie zostało skrócone do pół roku. Piłkarz prawnie jest zawodnikiem zespołu z Korsz, aktualnie poszukuje jednak klubu w województwie pomorskim.

Z zespołem Jezioraka pożegnali się również 19-letni pomocnik Jakub Stanikowski, który rozegrał sześć spotkań podczas rundy jesiennej, a także dwadzieścia trzy mecze w poprzednim sezonie, zdobywając cztery gole. Kuba przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie z Gromem Nowy Staw, dwunastym zespołem pomorskiej IV ligi. Z drużyny trenera Wojciecha Tarnowskiego odchodzi również 19-letni Oskar Poniewski, występujący na pozycji napastnika.

Zawodnikom życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji