Piłkarska Gala WMZPN 2022. Głosuj na Iławę i Rolimpex

Pełen emocji rok 2022 na boiskach Warmii i Mazur dobiegł końca. Jego uroczystym zwieńczeniem będzie Piłkarska Gala WMZPN, która odbędzie się w piątek, 9 grudnia w Hotelu Mrągowo Resort & Spa.

Piłkarska Gala WMZPN jest kulminacją ligowego roku, na której możemy podsumować rozgrywki, uczcić zwycięzców i podziękować wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację ligi. Oprócz sportowców i trenerów na Gali pojawią się szefowie klubów, WMZPN, samorządowcy Warmii i Mazur, sponsorzy oraz inne osobistości ze świata piłki nożnej. Podczas wieczornej uroczystości zostaną także uhonorowani bohaterowie mijającego roku.

Ważnym punktem programu Gali WMZPN będzie rozstrzygnięcie, do kogo trafią nagrody za rok 2022.

Nominacje w kategorii “Piłkarski Samorząd Roku 2022” uzyskała Gmina Miejska Iława. Miasto w utrzymaniu naszego klubu odgrywa kluczową rolę. Tylko dzięki pomocy samorządu w Iławie istnieje czwartoligowa piłka nożna. Środki z miasta stanowią bowiem znaczną część naszego całorocznego budżetu. Wsparcie przyjmuje również inne formy. Wszystkie sekcje Jezioraka, a także Akademia IKS Jeziorak korzystają na preferencyjnych warunkach z obiektów sportowych, które są miejskie. Na samorząd Iława głosujemy TUTAJ!

Kolejną miłą informacją jest nominacja dla naszego sponsora strategicznego firmy Rolimpex SA w kategorii “Sponsor Roku 2022“. Firma Rolimpex jest jednym ze sponsorów strategicznych naszego klubu. Spółka specjalizuje się w produkcji i dystrybucji nasion, nawozów oraz innych środków do produkcji rolnej. Sympatykom Jezioraka kojarzy się z największymi osiągnięciami w historii Klubu. Rolimpex S.A. wspierał iławskich piłkarzy w latach największych sukcesów, w połowie lat 90-tych ubiegłego stulecia. W tym roku sfinalizował umowę sponsorską z Iławskim Klubem Sportowym na sezon 2022/2023.
Zapraszamy do oddania swojego głosu TUTAJ!

Głosujemy pod zdjęciem reakcją “lubię to” na Facebooku WMZPN.

Na zwycięzców we wszystkich kategoriach będziemy głosować od 23 listopada do 5 grudnia 2022 r.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji