Piłkarska Gala WMZPN: Jeziorak nominowany w czterech kategoriach!

Niedługo odbędzie się czwarta Piłkarska Gala Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej! Iławski klub Sportowy został nominowany w czterech kategoriach, zapraszamy do tego, by oddać swój głos!

Przed nami czwarta Piłkarska Gala Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, która odbędzie się w grudniu. Jeziorak Iława został nominowany w czterech kategoriach.

Iławski Klub Sportowy doceniono za marketing, a także piłkarskie wydarzenie roku, którym był mecz towarzyski z Lechią Gdańsk, w ramach 75-lecia iławskiego klubu.

Nominowany został pochodzący z Korsz, wychowanek MKS-Paweł Flis. Ten rosły, bo mierzący 193 cm wzrostu obrońca, zdobył arcypięknego gola podczas meczu z Olimpią II Elbląg. Bramka, którą zdobył Paweł, kandyduje do tytułu „bramki roku”!

Doceniono również postać prezesa klubu-Andrzeja Sobiecha. Iławski przedsiębiorca, wieloletni działacz sportowy i prezes Jezioraka został nominowany w kategorii “Postać roku forBET IV ligi”.

Jak głosować? Już wyjaśniamy zagadnienie! To jest proste!

Od samego początku jesteśmy nominowani (to już jest wyróżnienie) w kategorii “klubowy marketing roku”. Podczas Piłkarskiej Gali WMZPN, która w grudniu 2019 r., odbyła się w Mrągowie, otrzymaliśmy statuetkę za najlepsze działania marketingowe, zostawiając za sobą I-ligowy Stomil Olsztyn i II-ligową Olimpię Elbląg.

Cieszymy się, że nasze działania są doceniane, zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że ten marketing może być jeszcze lepszy, do czego dążymy. Od nowego roku będziemy wprowadzać nowości, a także podnosić jakość naszej pracy, by marketing Jezioraka był atrakcyjny dla kibiców, a także przyszłych i obecnych reklamodawców! Czy otrzymamy statuetkę za rok 2021? To zależy od Was! Prosimy o danie polubienia bądź innej interakcji, na stronie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej na Facebooku. Głosujemy TUTAJ!

Piłkarskiemu światu nie uciekło również wydarzenie, o którym było głośno w regionie, w Polsce, a także za granicą. 4 września do Iławy zawitała Lechia Gdańsk, która w meczu towarzyskim zagrała przeciwko Jeziorakowi, w ramach przełożonych o rok obchodów 75-lecia iławskiego klubu. Mecz z drugą drużyną ekstraklasy został nominowany w kategorii “Piłkarskie wydarzenie roku”. Warto dodać, że w tym meczu na ławkach trenerskich zasiedli nowi szkoleniowcy. W obozie Jezioraka trenera Wojciecha Figurskiego zastąpił Wojciech Tarnowski, a w Lechii Piotra Stokowca zmienił Tomasz Kaczmarek. Zapraszamy do oddania swojego głosu TUTAJ!

Gol Pawła Flisa wpadł w przecudowny sposób, samo trafienie sprawia, że dłonie same zaczynają klaskać, a kibice stają z miejsc! Gola możemy obejrzeć, a również na niego zagłosować (poprzez danie interakcji “trzymaj się”) TUTAJ!

W kategorii “Postać roku forBET IV ligi” rywalizuje prezes Jezioraka Andrzej Sobiech. Na włodarza Iławskiego Klubu Sportowego, poprzez danie interakcji pod zdjęciem (polubienie etc.), możemy zagłosować TUTAJ!

Zapraszamy do głosowania!

Autor: Karol Synowiec

Grafika: Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji