Piłkarskie święto z PSB Mrówka! Świętujmy dziś wspólnie pierwsze urodziny!

Dziś czeka nas pojedynek piłkarzy Jezioraka Iława z Polonią Iłowo. Będzie to niezwykle ważne starcie, którego stawką będzie nie tylko trzy punkty, ale przede wszystkim przełamanie, nabranie wiary we własne możliwości. Smaczku dodaje również to, że dziś pierwsze urodziny świętuje nasz sponsor PSB Mrówka. Zapraszamy wszystkich do odwiedzin sklepu naszego sponsora!

Tak już wspominaliśmy w leadzie, dziś piłkarze Iławskiego Klubu Sportowego wyjdą na murawę, by zmierzyć się w walce o kolejne ligowe punkty. O godzinie 15:00, na Stadionie Miejskim w Iławie nasza drużyna podejmie Polonię Iłowo. Nasza drużyna obecnie zmaga się z kryzysem, w ostatnich czterech meczach zdobyliśmy cztery punkty, strzelając trzy gole, tracąc ich natomiast pięć. Wszyscy wierzymy jednak w to, że dziś nastąpi przełamanie, a także że wszystko zadziała w organizmie naszej futbolowej rodziny, którą mamy obowiązek wspierać, nieść do zwycięstw!

Dzisiejsze spotkanie ma dodatkowy akcent, a jest nim fakt, że nasz sponsor Market Budowlany Mrówka obchodzi pierwsze urodziny! Zapraszamy wszystkich fanów, sympatyków, mieszkańców i gości do tego, by wstąpić do sklepu, który jest usytuowany przy ulicy Platynowej 5.

Jeden z naszych naczelnych partnerów biznesowych, jakim jest właśnie PSB Mrówka, zorganizował dziś między innymi konkursy z nagrodami, atrakcje dla dzieci, kiełbaskę z grilla i atrakcyjne bony rabatowe! Zachęcamy do tego, by dziś świętować wspólnie z naszym sponsorem. Warto zaplanować sobie dzisiejszy dzień, by przed meczem, bądź po nim odwiedzić sklep naszego sponsora. W soboty market jest czynny w godzinach 7-20.

Zapraszamy na zakupy, a także na mecz z Polonią Iłowo!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji