Piłkarze Jezioraka w dobrych rękach. Przewóz osób i towarów A. Kujawski #RAZEM z nami!

Dziś przedstawiamy naszego przewoźnika, firmę Pana Andrzeja Kujawskiego, którego znają pokolenia piłkarzy wychowanych przy ul. Sienkiewicza.

– Moja przygoda z Jeziorakiem zaczęła się w 1991 roku. Pierwszy wyjazd, na który wiozłem piłkarzy, jaki pamiętam to Drwęca Nowe Miasto, ale najbardziej pamiętny to z kibicami do Płocka na mecz z Petrochemią. Z Jeziorakiem przeżyłem wzloty i upadki, od II ligi do B-klasy i powrót do IV ligi. Ta więź z klubem z Sienkiewicza trwa do dziś – mówi Andrzej Kujawski.

W trudnym momencie dla klubu firma Pana Kujawskiego nie odwróciła się od Jezioraka wożąc piłkarzy nieodpłatnie. Wieloletnia współpraca trwa do dziś.

Dlaczego warto angażować się we współpracę z ITS Jeziorak Iława?

Dzięki zaangażowaniu w klub firma jest inaczej postrzegana. Poprzez Jeziorak, który jest rozpoznawalną marką w całej Polsce ludzie kojarzą moją firmę – odpowiada nasz rozmówca.

Lata 90-te. Trzecioligowy Jeziorak na wyjeździe.

Przewóz Osób i Towarów A. Kujawski to firma transportowa, którą cechuje różnorodność oferowanych usług. Szeroka baza transportowa i odpowiedni tabor samochodowy, która świadczy usługi w całej Europie.

– Jakiś czas temu zarząd Jezioraka przedstawił mi pomysł oklejenia autobusu, którym nasze drużyny jeżdżą na mecze. Zgodziłem się bez wahania. Od września 2017 roku Isuzu Turquoise jeździ w barwach Jezioraka. Zależy mi, aby godnie reprezentować klub i Iławę, dlatego dbam o flotę autobusów, którymi wozimy iławian po całej Polsce, a nawet Europie. Do niedawna realizowaliśmy kursy od Portugalii po Morze Czarne, przez wszystkie kraje europejskie – dodaje Kujawski.

Pandemia wywróciła świat przewozów, firma zaczęła tracić zlecenia, które realizowała w całej Europie. Ściskając mocno kciuki by statystyki i słupki zachorowań spadały mamy nadzieje, że już w tym roku będziemy mogli zaplanować wspólny firmowy wyjazd, wycieczkę szkolną lub wyjazd na wczasy autokarem.

Aktualna flota Przewóz Osób i Towarów A. Kujawski. Fot. phototrans.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji