Plan sparingów przed sezonem 2019/2020

Zasłużony wypoczynek naszych piłkarzy od rywalizacji z innymi drużynami potrwa do 13 lipca, chociaż trenować zaczną wcześniej. Podczas przerwy między sezonami rozegramy cztery spotkania kontrolne. Dwa z nich odbędą się na wyjazdach.
 
Naszymi sparingpartnerami będą dobrze już znane zespoły, z którymi przyszło nam się mierzyć w poprzednich meczach kontrolnych. Pierwsze ze spotkań rozegramy w Iławie z Sokołem Ostróda. Zmierzenie się z rywalem grającym o “półkę” wyżej będzie niezwykle atrakcyjnym widowiskiem. Nasz ostatni mecz zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Ostródy.
 
Jeziorak Iława – Sokół Ostróda 13 lipca 2019
 
Kolejne spotkanie rozegramy po tygodniu, a rywalem będzie Zawisza Bydgoszcz, który awansował właśnie do IV ligi. Podczas przygotowań przed rundą wiosenną pokonaliśmy zespół z Bydgoszczy aż 5:1.
 
Zawisza Bydgoszcz – Jeziorak Iława 20 lipca 2019
 
Czas na sparing, który ostatnio do skutku nie doszedł, czyli Powiśle Dzierzgoń. Z drużyną prowadzoną przez Wojciecha Tarnowskiego zmierzymy się w środku tygodnia, zaraz po meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Spotkanie rozegramy w Iławie
 
Jeziorak Iława – Powiśle Dzierzgoń 24 lipca 2019
 
Na sam koniec zostanie Sparta Brodnica, do której to my pojedziemy jako gość. Z piłkarzami z Brodnicy również mierzyliśmy się podczas przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2018/2019. Zespół Wojciecha Figurskiego wygrał 3:1.
 
Sparta Brodnica – Jeziorak Iława 27 lipca 2019
 
Pierwsza runda Wojewódzkiego Pucharu Polski odbędzie się już tydzień po zaplanowanych meczach kontrolnych tj. 3-4 sierpnia, a zmagania ligowe rozpoczniemy 10-11 sierpnia.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji