Postawić kolejny krok

W środę 11 września odbędzie się większość spotkań 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Jeziorak rozegra tę rundę na wyjeździe z Motorem Lubawa. Początek spotkania o godzinie 16:00

W grze zostało już tylko 16 zespołów, a najlepszy z nich zmierzy się z czołówką w kolejnej edycji Totolotek Pucharu Polski.

Przypomnijmy, że Jeziorak w tym sezonie rozgrywkowym wyeliminował już dwa zespoły z Pucharu. Pierwszym z nich był Płomień Turznica, który oddał mecz walkowerem, Drugim natomiast GKS-Wikielec, który pokonaliśmy 4:2, a bramki strzelali: Łukasz Święty, Daniel Madej, Krzysztof Kressin oraz Łukasz Suchocki. Dla zespołu Wikielca dwa razy z “wapna” trafił Remigiusz Sobociński.

Motor Lubawa to drużyna, z którą mieliśmy już okazję w sezonie 2019/2020 się mierzyć. Spotkanie forBET IV ligi skończyło się podziałem punktów, a dwie bramki które w tym meczu padły miały miejsce już w doliczonym czasie gry.

Iławski Jeziorak swoje spotkanie rozegra na obiekcie Motoru Lubawa, ponieważ w dniu losowania rywal był notowany niżej w tabeli niż zespół z Iławy.

Spotkanie będą sędziować: Damian Krumplewski, Krystian Mucha oraz Michał Pereszczako

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji