Po weekendzie! Podsumowanie występów grup dziecięcych i młodzieżowych Akademii IKS Jeziorak Iława

Za nami kolejny weekend, który był przepełniony zmaganiami młodych zawodników Akademii IKS Jeziorak. Zapraszamy do przeczytania podsumowani grup dziecięcych i młodzieżowych Akademii IKS Jeziorak Iława!

Rozgrywki dziecięce:

Orlik ( rocznik 2011) rozgrywki zielone:

W miniony weekend w Lubawie drużyna trenera Mateusza Rykaczewskiego rozegrała Turniej w ramach rozgrywek WMZPN. Zmierzyliśmy się z drużynami: Poncio Lidzbark I, Poncio Lidzbark II, Poncio Lidzbark – dziewczyny, Constract Lubawa I, Constract Lubawa II.

Jeziorak: Mówiński, Muc, Ostaszewski, Ćwiklak, Bieńkowski, Grabowski, Gurski, Szałkowski.

Orlik (rocznik 2012) rozgrywki zielone:

W miniony weekend dwie drużyny Trenera Piotra Langego wzięły udział w Turnieju Rozgrywek Zimowych WMZPN, w Rybnie. Zmierzyliśmy się z drużynami: Sokoła Ostróda, Delfina Rybno, Gmina Kozłowo i Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

Jeziorak: Puławski, Kołaczkowski, Melkowski, Ciura, Kwiatkowski, Kolibowski, Łapiński, Patorski, Harmaciński, Kotłowski, Figurski, Stryjewski, Majchrzak, Otręba, Agnieszczak, Raczkowski, Kruszewski.

Żak (rocznik 2014), rozgrywki WMZPN: 

W sobotę w Lubawie drużyna rocznika 2014 rozegrała turniej, w którym zmierzyła się z drużynami: AP Ostróda, Constract Lubawa, Gmina Kozłowo.

Jeziorak: Szymczak, Bagan, Kućmin J., Kućmin F., Chrobociński, Klymenko, Gawroński, Kowalewski, Głowacki, Kolibowski, Żbikowski, Zawłocki, Kaczorowski, Śnichur, Zagórny, Kujawski, Jankowski, Łukomski, Miszewski

Rozgrywki młodzieżowe:

Trampkarz C1 (rocznik 2007 i młodsi).  Półfinał rozgrywek Zimowych o Puchar Województwa:

W niedzielę 28 listopada grupa trampkarza rozegrała kolejną rudne Rozgrywek Zimowych o Puchar Województwa. Tym razem musiała uznać wyższość drużyn z AP Ostróda (5:0), oraz Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie (6:0). Drużyna przez choroby pojechała w osłabionym składzie. W dodatku w 2 minucie I meczu w wyniku zderzenia z zawodnikiem drużyny przeciwnej ucierpiał nasz bramkarz, przez co musiał zakończyć swój udział w rozgrywkach tego dnia. Do końca turnieju na bramce występował zawodnik z „pola”. Naszemu bramkarzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Jeziorak: Gajdel, M. Kwiatkowski, K. Kwiatkowski, Paszynin, Jankowski, Stasiński, Radtke, Ohakam, Madu, Kaźmierczak, Grzybowski, Bagrowski, Sombecki, Badaszewski, Straszewski, Darkowski.

Autorzy: Bartłomiej Boros, Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji