Podziękowania dla Zbigniewa Szczypińskiego

Z końcem kwietnia br. funkcję dyrektora klubu Jezioraka Iława przestał pełnić Zbigniew Szczypiński.

W Jezioraku Iława kończy się pewna epoka. Po kilkudziesięciu latach spędzonych w klubie żegna się z nim Zbigniew Szczypiński, prawdziwa ikona iławskiego klubu. Niedawno obchodził swoje 40-lecie związku z klubem. Z iławskim klubem jest związany z przerwami od 1980 roku. W tym czasie pełnił wiele funkcji w klubie, począwszy od kierownika drużyny do prezesa włącznie.

Umowa ze Szczypińskim została rozwiązana za porozumieniem stron. Nieobsadzone stanowisko dyrektora klubu związane jest z zawieszeniem rozgrywek i trwającą pandemią koronawirusa.

Prezes Jezioraka Andrzej Sobiech pragnie podziękować Zbigniewowi Szczypińskiemu za wkład w odbudowę nowego klubu. Zbudował fundamenty organizacyjne nowego Jezioraka, tworząc jego struktury. Jest autorem projektu Rodziny Jezioraka i obchodów 75-lecia klubu #Jeziorak2020.

– Wraz z odejściem Zbyszka kończy się pewien etap w Jezioraku. To w czasie gdy nim zarządzał klub wrócił na właściwe tory. Przez ostatnie 6 i pół roku pomógł odbudować i współtworzył to z czego dziś jesteśmy tak dumni. To jeden z tych ludzi, na których klub zawsze mógł liczyć. Będzie ciężko bez niego. Wiem to na pewno, że już na zawsze część jego serca będzie zajęta przez Jeziorak – powiedział prezes Jezioraka Iława Andrzej Sobiech.

– Mam nadzieję, że dołożyłem małą cegiełkę do rozwoju tego wspaniałego klubu, który na zawsze pozostanie w moim sercu – stwierdził Szczypiński.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji