Podziękowania za 1% podatku dla Biura Rachunkowego Antares

Dzięki zaangażowaniu Biura Rachunkowego Antares konto Iławskiego Klubu Sportowego Jeziorak zasili w tym roku rekordowa kwota 21 681,50 zł. Nie byłoby to możliwe również bez wsparcie kibiców i sympatyków klubu, którym należą się oddzielne podziękowania.

Przypomnijmy, w ramach corocznej akcji „Przekaż 1% podatku na swój klub” Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej za swoim pośrednictwem umożliwia pozyskanie środków z 1% podatku w szczególności tym klubom piłkarskim, które nie posiadają statusu organizacji pożytku publicznego i samodzielnie nie mogą pozyskiwać tego rodzaju środków.

Akcja trwa nieprzerwanie od 2012 roku i bierze w niej udział ponad 160 klubów zrzeszonych w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej. Wśród nich IKS Jeziorak, który należy do najhojniej obdarowanych dzięki Państwa wsparciu.

Sukces ten nie byłby możliwy, gdyby nie pomoc naszego wieloletniego sponsora – Biura Rachunkowego Antares Pani Ewy Jackowskiej z Iławy. Współwłaściciel Waldemar Jackowski, który przez wiele lat współpracował z zarządem IKS-u uczestniczy w projekcie budowy Rodziny Jezioraka od 2017 roku. Dzięki zaangażowaniu Państwa Jackowskich Jeziorak plasuje się na podium stowarzyszeń i klubów najbardziej korzystających z rozliczenia rocznego zeznania podatkowego za 2021 rok.

ANTARES to firma rodzinna Ewy i Waldemara Jackowskich posiadająca Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów w 2009 roku. Właścicielka Biura Ewa Jackowska to osoba o dużym doświadczeniu księgowym, od ponad 32 lat nieprzerwalnie zajmuje się podatkami. Jest Biegłym Sądowym z zakresu ekonomii i rachunkowości przy Sądzie Okręgowym w Elblągu i Olsztynie, gdzie zajmuje się sporządzaniem opinii. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z klientami i wykorzystuje wiedzę przy rozwiązywaniu nawet bardzo zawiłych problemów podatkowych swoich klientów.

Nasz sponsor prowadzi również usługi doradcze w zakresie księgowości, zajmuje się sporządzaniem wszelkich wniosków o pozyskiwanie środków na rozwój firmy. Biuro świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Zajmuje się rozliczaniem pełnej księgowości, jak i księgowości uproszczonej.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji