Podziękujmy za udaną rundę! Przed meczem Jeziorak Iława – Mazur Ełk

Już tylko godziny dzielą nas od meczu z Mazurem Ełk. W niedzielę 7 listopada piłkarze Jezioraka rozegrają ostatni domowy mecz w 2021 roku! Zapraszamy do tego, by przyjść na stadion, podziękować piłkarzom za udaną rundę i ponieść piłkarzy do kolejnego zwycięstwa!

W niedzielę o godzinie 13:00 piłkarze Jezioraka rozegrają ostatni mecz w tym roku przed własną publicznością. Podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego zmierzą się z Mazurem Ełk. Iławianie po remisie z Concordią i porażkach z Granicą i Polonią spadli na drugie miejsce w tabeli. Podrażnionych iławian interesuje tylko zwycięstwo. Jeziorowcy zdobyli do tej pory 28 punktów.

Drużyna, której trenerem jest Paweł Sobolewski jest “bezkompromisowa”, nie podzieliła się jeszcze z nikim punktami. Pięć zwycięstw i osiem porażek sprawiają, że Mazur plasuje się na dwunastym miejscu. W ostatnim spotkaniu nasz rywal przegrał na własnym boisku z Huraganem Morąg aż 1:7. Jedynego gola dla ełczan zdobył Rafał Sosnowski.

Gorąco zapraszamy do tego, by przyjść na iławski stadion! Podziękujmy razem piłkarzom za udaną rundę, ponieśmy ich do kolejnego zwycięstwa!

Mecz Jezioraka Iława z Mazurem Ełk, będzie również jubileuszowym piknikiem, z okazji zakończenia obchodów 75-lecia Iławskiego Klubu Sportowego. Każdy kibic otrzyma darmową kiełbaskę z grilla i ciepłą herbatę!

Sędzią głównym spotkania będzie Maciej Godlejewski. Pomagać mu będą Mateusz Piechotka (asystent nr 1) i Kacper Adamski (asystent nr 2).

Uwaga! Kibice Jezioraka będą mogli wejść jedynie od strony basenu. Wejście od strony stacji kolejowej będzie zamknięte. Cena biletu wstępu wynosi 10 złotych, posiadacze karty Rodziny Jezioraka mają wstęp wolny! Na mecz Jeziorak – Mazur zaprasza Michał Foj!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji