Pokazać swoją wartość

Intensywny tydzień przeżywają piłkarze forBET IV ligi. W ciągu 8 dni większość ekip rozegra aż 3 spotkania. Dla Jezioraka drugim z nich będzie mecz z zeszłorocznym wiceliderem.

Sytuacja przy Sienkiewicza jest daleka od ideału. Jeziorak po raz kolejny zaczął sezon ligowy od porażki i w Lubawie musi wygrać, aby udowodnić swoją siłę i nie stracić kontaktu z czołówką. Analogiczna sytuacja miała miejsce dokładnie rok temu i wówczas iławianie presję wytrzymali.

Kolejny przeciwnik Jezioraka, czyli Motor to zespół, z którym przyszło nam się mierzyć również rok temu. To właśnie drużyna Krzysztofa Malinowskiego zajęła drugie miejsce w tabeli tuż nad Jeziorakiem. Bilans spotkań wyszedł wtedy na zero, za to bramkowy na korzyść iławian.

Motor Lubawa swojego pierwszego meczu również nie zaczął obiecująco. Z Korsz wywiózł raptem 1 punkt, a porażka była już bardzo bliska. Lubawianie wyrównali wynik spotkania dopiero w 82 minucie.

Zespół z Lubawy to również następny rywal Jezioraka, który wymienił dość sporo piłkarzy między sezonami. Do Lubawy przyszło czterech nowych graczy – Łukasz Goździejewski, Arkadiusz Konicz, Sebstian Kowalski oraz Marcin Piotrowicz. Swoją przygodę z Motorem zakończyli Arkadiusz Koprucki oraz Sebastian Majas.

Jeziorak – Motor w liczbach(od 2001 roku):

Wygrane Jezioraka: 9

Remisy: 3

Porażki Jezioraka: 2

Strzelone bramki przez Jeziorak: 35

Strzelone bramki przez Motor: 6

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 na Stadionie w Lubawie. Koszt wstępu to 10 zł.

Spotkanie sędziować będą: Szczerbowicz Marcin, Damian Dębski oraz Monika Piekarska

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji