Porażka w Barczewie. Pisa Barczewo – Jeziorak Iława 2:1 (1:1)

Piłkarze Jezioraka mimo ambitnej postawy przegrali w Barczewie. Podobnie jak Jesienią zwycięstwo Pisie zapewnił Kacper Nawrocki. Bramkę dla Jezioraka strzelił Micha Bartkowski.

Już w piątej minucie Pisa wyszła na prowadzenie. Na strzał z dystansu zdecydował się Kacper Nawrocki, a piłka wpadła do bramki. Chwilę później Kacper Włodarczyk obronił groźny strzał z rzutu wolnego. W 20. minucie Michał Bartkowski wykorzystał zagranie od Tomasza Sedlewskiego i było 1:1. Jeziorak przed przerwą mógł dołożyć dwa gole. Bliski szczęścia był Michał Kwiatkowski, a także Bartkowski, strzelił jednak w boczną siatkę.

Po przerwie Jeziorak miał przewagę, strzelał na bramkę, jednak futbolówka nie chciała wpaść do bramki. Z rzutu wolnego uderzał Tomasz Sedlewski i Maciej Banaszek, po którego uderzeniu piłka obiła poprzeczkę bramki.

Niestety na dwie minuty przed końcem przypomniał o sobie Nawrocki, zapewniając zwycięstwo w swojej drużynie.

W środę o godzinie 16:00 piłkarze Jezioraka zagrają w Iławie ze Zniczem Biała Piska. Będzie to mecz w ramach 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Pisa Barczewo – Jeziorak Iława 2:1 (1:1)

Kacper Nawrocki 5′, 88′ – Michał Bartkowski 20′.

Żółte kartki:

Buchholz, Jeruć – Kłosowski, Bartkowski.

Pisa: Piotrowski, Wytrykowski, Szumski, Nawrocki, Kierstan, Gorczyca, Buchholz, Kapusta, Izdebski (62 Jeruć), Folga, Paprocki.

Jeziorak: Włodarczyk, Kwiatkowski, Kressin, Kłosowski, Leszczenko, Nakielski (36 Banaszek), Piórkowski (65 Wacławski), Bartkowski, Sagan, Sedlewski, Nastaj.

Sędziowali: Piotr Cierpicki (sędzia główny), Adam Lewkowicz (asystent nr 1), Gabriela Dymidziuk (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec