Porażka w Grabowie. Constract Lubawa – Jeziorak Iława 5:2 (1:1)

W dzisiejszym meczu pomiędzy Jeziorakiem a Constractem Lubawa, kibice obejrzeli prawdziwe widowisko pełne napięcia i intensywnych zmagań na boisku. Iławianie mieli szansę na prowadzenie, niestety Hubert Szramka nie wykorzystał rzutu karnego. Pomimo remisu 1:1 po pierwszej połowie, druga połowa spotkania była niezwykle dynamiczna, kończąc się wynikiem 2:5 na korzyść gospodarzy.

Constract Lubawa – Jeziorak Iława 5:2 (1:1)

Daniel Madej 45′, 51′, Maciej Górski 46′, Jakub Banach 72′, 90′ + 4′ – Paweł Kolcz 45′ + 2′, Alan Klimek 64′.

Żółte kartki: Łukasz Frankiewicz, Szymon Licznerski, Wojciech Figurski – Dawid Panek, Tomasz Sedlewski, Adam Szczot, Thami.

CONSTRACT: Kościński, Fafiński, Sagan, Licznerski (86 Garwacki), Słomski, Madej (70 W. Kamiński), Hinz (80 Figurski), Okuniewski, Krużewski, Rykaczewski (57 Banach), Frankiewicz (46 Górski).

JEZIORAK: Włodarczyk, Kłosowski, Kolcz, Szczot (82 Kochalski), Kressin, Szantyr (57 Kotaro), Klimek, Sedlewski, Ogrodowski (63 Nastaj), Panek (75 Thami), Szramka.

Sędziowali: Wojciech Trochim (sędzia główny), Grzegorz Rudziński (asystent nr 1), Maciej Sieradzki (asystent nr 2).