Port 110 nowym sponsorem Jezioraka

 
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do naszej Rodziny Jezioraka dołączył Hotel Port 110, który znajduje się w najbardziej atrakcyjnym punkcie Iławy nad malowniczym Jeziorem Jeziorak, a miejsce to nazywane jest Bramą Mazur. Dawniej ośrodek wypoczynkowy “Perkoz”, dziś –  przebudowany i w pełni zmodernizowany, nowoczesny hotel trzygwiazdkowy.
 
Hotel posiada również godną podziwu restaurację. Skupiają się na przygotowaniu potraw bez sztucznych ulepszaczy oraz półproduktów a w ich kuchni królują wyselekcjonowane, najlepsze składniki prosto z Włoch, zioła z własnego zielnika, a także wędzone ryby.  Gościom proponowane są również potrawy w ramach diety bezglutenowej.
 
Lokal jest też idealnym miejscem na organizację przyjęcia w eleganckim, bankietowym stylu. Port 110 organizuje wesela na wysokim poziomie, o czym świadczą najwyższa jakość kulinarna, klasyczna i elegancka aranżacja, profesjonalizm obsługi i co najważniejsze – zadowoleni Goście. Bazują na menu weselnym zamieszczonym w ofercie weselnej lub dla bardziej wymagających tworzą indywidualne menu odnosząc się do preferencji i gustu Gości.
 
Zalety lokalu można wymieniać bez końca – Port 110 przystosowany jest również do kompleksowej organizacji konferencji i spotkań biznesowych na najwyższym poziomie oraz jako jedyny w Iławie, dysponuje własną mariną. Nowoczesna przystań wyposażona jest w dwa pomosty, pomiędzy którymi znajduje się restauracja na wodzie.
 
Dziękujemy za zaufanie i witamy w Rodzinie Jezioraka!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji