Powtórzyć wynik z jesieni! Przed meczem Jeziorak Iława – Mrągowia Mrągowo

Przed nami bardzo ciekawe starcie! Dziś na iławskim stadionie trzecia siła ligi zagra z Mrągowią Mrągowo, zespołem uplasowanym na szóstym miejscu w punktowych statystykach. Zapraszamy wszystkich na stadion, rozpoczęcie o godzinie 15:30!

Drużyna z Iławy w ubiegłą sobotę pokonała w Elblągu rezerwy Olimpii 2:0, po golach Patryka Czarnoty i Radosława Galasa. Ta wygrana umożliwiła Jeziorakowi powrót na podium, a dokładnie na trzecie miejsce. Iławianie tracą obecnie trzy punkty do drugiego Huraganu, a do liderującej Concordii dziesięć.

Nasz dzisiejszy rywal zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Mariusza Niedziółki w poprzedni weekend remisując 1:1, wyrwali punkty Huraganowi, wychodząc na prowadzenie w 4. minucie. Gola dla drużyny z Mrągowa strzelił były zawodnik Jezioraka Wiktor Bojarowski. Ten gol z pewnością będzie kandydował do miana “gola roku na Warmii i Mazurach”, gdyż tak pięknego uderzenia z dystansu dawno nie widzieliśmy. W mrągowskiej ekipie występują również inni zawodnicy, którzy są znani w regionie iławskim. Są nimi Piotr Wypniewski, grający w przeszłości w GKS Wikielec i Mahamadou Bah, były zawodnik Motoru Lubawa.

W sobotę 2 października, w meczu 9. kolejki, piłkarze Jezioraka wygrali w Mrągowie 2:0. Gole dla iławian strzelili Michał Foj i Patryk Czarnota. Liczymy na to, że dziś dojdzie do powtórki!

Dzisiejsze spotkanie z pewnością będzie bardzo atrakcyjne dla kibiców, zapraszamy do przyjścia na stadion. Bilety wstępu w cenie 10 złotych będą dostępne w kasach, posiadacze karty Rodziny Jezioraka mają wstęp wolny.

Dzisiejszy mecz poprowadzą: Kamil Żmijewski (sędzia główny), Tomasz Śliwiński (asystent nr 1), Jakub Stepnowski(asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji