Pracownia Projektowa PANORAMA sponsorem Jezioraka!

Z wielką radością informujemy, że pozyskaliśmy nowego sponsora. Naszym najnowszym reklamodawcą, a także firmą, która zechciała wesprzeć rozwój klubu, jest Pracownia Projektowa PANORAMA.

Zarząd Iławskiego Klubu Sportowego pozyskał nowego sponsora. Do Rodziny Jezioraka przyłączyła się Pracownia Projektowa PANORAMA, oferująca wiele usług projektowych. – Panorama jest profesjonalnym zespołem inżynierów wszelkich branż związanych z budownictwem. W szeregach firmy znajdują się specjaliści w zakresie architektury, konstrukcji, inżynierii sanitarnej oraz elektrycznej. Dzięki młodemu spojrzeniu na projektowanie oraz wykonawstwo wszelkich obiektów budowlanych, projekty Panoramy, są odważne, o nietuzinkowej architekturze, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich stanów nowości i użytkowania. Pracownia oferuje państwu szeroką gamę usług związanych z inwestycją budowlaną, zaczynając od sprawdzenia możliwości zabudowy działki, przez pełną dokumentację budowlaną, po końcowe odbiory budynku. – powiedział w rozmowie z nami właściciel Panoramy – mgr inż. Karol Zawadzki.

Pracownia Projektowa PANORAMA mieści się przy ul. Władysława Andersa 11 w Iławie. Z naszym sponsorem można również skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 508 110 439 lub drogą elektroniczną biuro@projekty-panorama.com

Dziękujemy za zaufanie, witamy w Rodzinie Jezioraka!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji