Premiera książki “Jeziorak i…” [ZDJĘCIA]

W czwartek 24 października miała miejsce oficjalna premiera książki “Jeziorak i…” autorstwa Henryka Plisa. Spotkanie było otwarte, ale nie zabrakło również specjalnie zaproszonych gości. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Na spotkanie zostali zaproszeni sponsorzy, którzy przyczynili się do wydania książki oraz goście specjalni prezesa Andrzeja Sobiecha, oraz autora Henryka Plisa.

Publikacja poświęcona jest jak sama nazwa wskazuje nie tylko Jeziorakowi, ale również początkom piłki nożnej w Iławie, począwszy od 1926 roku.

Książka opowiada o narodzinach Jezioraka, ale również o jego upadkach. W sumiennie spisanej całości można spotkać pamiątkowe zdjęcia, cytaty oraz statystyki. Nie brakuje również wszystkich gwiazd Jezioraka – Remigiusz Sobociński, Arkadiusz Klimek oraz wiele innych.

Jeżeli jeszcze nie masz swojego egzemplarza, a chciałbyś go nabyć to zapraszamy do biura klubu w godzinach jego otwarcia oraz kontaktu mailowego lub przez wiadomość prywatną na facebooku.

fot. Jakub Pączkowski

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji