Prezes Jezioraka był obecny podczas Gali Sportu i Balu Polonii Lidzbark Warmiński

Kilka dni temu odbyła się uroczysta Gala i Bal Polonii Lidzbark Warmiński. Prowadzącym tego niezwykłego wydarzenia był dziennikarz i aktor kabaretowy, znany z kabaretu Neeo-Nówka, Radosław Bielecki. W uroczystości wziął udział również prezes Jezioraka, Tomasz Radziwilski.

W sobotę 19 lutego, w Lidzbarku Warmińskim, odbyła się tradycyjna, jak zwykle znakomicie zorganizowana Gala Polonii Lidzbark Warmiński, po której nastąpił Bal Sportu. Wydarzenie jako konferansjer prowadził dziennikarz i satyryk Radosław Bielecki, występujący na co dzień w kabarecie Neo-Nówka. Aktor kabaretowy pochodzi z Lidzbarka Warmińskiego, jest wychowankiem Polonii, którą od lat aktywnie wspiera. Jest kolegą z klasy prezesa lidzbarskiego klubu, Mariusza Miecznikowskiego, który odbudował Polonię, tworząc od a–klasy bardzo ciekawy, długofalowy projekt, z wielką radością się go ogląda i podziwia.

Dwaj prezesi. Mariusz Miecznikowski (z lewej) i Tomasz Radziwilski.

W wydarzeniu tym wziął udział również prezes Jezioraka–Tomasz Radziwilski, który poznał działaczy Polonii podczas Gali Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Mrągowie.

Gości w Hotelu Krasicki przywitano okolicznościowymi, klubowymi wyrobami.

W taki właśnie sposób buduje się więzi, pozyskuje znajomości, mające na celu budowanie piłkarskiego i biznesowego środowiska, które musi iść razem ze sobą w parze. Wierzymy, że współpraca między Rodziną Polonii a Rodziną Jezioraka, będzie rozkwitała.

Dziękujemy za zaproszenie na Galę Polonii Lidzbark Warmiński, życzymy samych sukcesów!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji