Prezes zostaje, ale zaszły zmiany w zarządzie [ZDJĘCIA]

W Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie 5 czerwca o godzinie 18:30(w drugim terminie) odbyło się Walne Zebranie Jezioraka. Zostały przeprowadzone wybory do nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej. W spotkaniu uczestniczyło niecałe 50 członków klubu oraz kilku gości.
 
Zatwierdzony został bilans finansowy, ale nie to było celem dla którego większość się na tym spotkaniu zjawiła. Zostały przeprowadzone wybory do nowego zarządu, a ich formuła polegała na wybraniu członków do zarządu, a dopiero z nich prezesa. Taki element miał miejsce ponieważ na samym początku zebrania prezes Andrzej Sobiech oznajmił, że chętnie odda klub w inne, młodsze ręce a sam zostanie “tylko” członkiem zarządu. Zarząd jednak po ukonstytuowaniu się oznajmił, że prezesem pozostanie Andrzej Sobiech. Pozostała część zarządu prezentuje się następująco:
Łukasz Zawłocki – wiceprezes ds. piłki nożnej
Łukasz Kamiński – wiceprezes ds. piłki ręcznej
Włodzimierz Siudziński – wiceprezes ds. tenisa stołowego
Klaudia Obrębska – wiceprezes ds. sztuk walki
Adam Łazicki – skarbnik
Karol Synowiec – członek zarządu
Rafał Brzóska – członek zarządu
Miłosz Konecki – członek zarządu
Miłosz Kapciński – członek zarządu
Emilia Włodarska – członek zarządu
 
Swoje wybory miała również komisja rewizyjna. Jej przewodniczącym został Jakub Kaska, a członkami:
Radosław Kamrowski
Paweł Siergiej
oraz
Zbigniew Patorski
 
Został również przedstawiony cel na kolejny sezon piłkarski – “Gramy w pierwszej trójce tabeli”. Nie zabrakło też kontrowersji – przez skarbnika zarządu został wniesiony wniosek, który brzmi następująco “Każdy, kto chce uprawiać dyscyplinę sportu w Jezioraku musi być członkiem klubu(co wiąże się ze składką 80 lub 30zł/rok). Wniosek ten nie został zatwierdzony, a dyrektor ICSTiR Wojciech Żmudziński zaproponował przesunięcie wniosku na spotkanie zarządu.
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji