Przed kolejnym meczem! Czas na Tęczę Biskupiec

Przed piłkarzami i kibicami Jezioraka kolejne emocje. Tym razem o godzinie 17:30 na iławskim stadionie podopieczni trenera Adama Borosa staną naprzeciwko Tęczy Biskupiec. Zapraszamy na ten mecz, by wspierać piłkarzy Iławskiego Klubu Sportowego.

Po udanym meczu i wywalczonym zwycięstwie 5:2 nad Olimpią II Elbląg, na piłkarzy Jezioraka oczekuje kolejny rywal, nowa historia i zadanie. W sobotę 18 maja do Iławy zawita Tęcza Biskupiec. W poprzednim spotkaniu dla Jezioraka gole zdobywali Hubert Szramka, Paweł Kolcz, Imaiida Kotaro, Dawid Panek i Alan Klimek. Iławianie mają obecnie 29. punktów, zajmując dziewiąte miejsce w tabeli.

Nasz dzisiejszy rywal jest doskonale znany iławskim kibicom. Rywalizacja między Jeziorakiem a Tęczą zawsze była naszpikowana niespodziankami i smaczkami. W poprzedniej kolejce zespół trenera Wojciecha Jałoszewskiego rozgromił na własnym stadionie Olimpię Olsztynek, wygrywając 6:0. Zwycięstwo biskupieckiej drużynie zapewnili: Mykhalio Kolesnyk, Dariusz Gołębiowski, Adrian Podgórski (dwie), Bartłomiej Kuminiarczyk, Paweł Galik.

W spotkaniu 11. kolejki, w sobotę 14 października padł remis 1:1. Oba gole zostały zdobyte w pierwszej części spotkania. Na stadionie mieszczącym się przy ulicy Wiosennej w 35. minucie Tęczę na prowadzenie wyprowadził Paweł Galik, a dwie minuty później wyrównał Hubert Szramka.

Jeziorak, tylko zwycięstwo!

Cena biletu na to spotkanie wynosi 12 złotych. Posiadacze karty Rodziny Jezioraka mają wstęp wolny. Przypominamy o tym, że trybuna od strony basenu jest wyłączona z użytkowania. Prosimy o zasiadanie na trybunie od strony budynku klubowego.

Sędziować będą: Jakub Narojczyk (sędzia główny), Jacek Makowski (asystent nr 1) i Michał Pereszczako (asystent nr 2).

Mały, wielki futbol.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji