Przed meczem Dąb Kadyny – Jeziorak Iława

W sobotę 23 września po raz trzeci w historii zespoły Dębu Kadyny i Jezioraka Iława zagrają ze sobą w lidze. Dwa poprzednie mecze zwyciężyliśmy. Jak będzie tym razem? Przekonamy się po ostatnim gwizdku sędziego głównego Artura Wiśniewskiego. Start spotkania o godz. 16:30.
 
Z Dębem Kadyny graliśmy w sezonie 2012/13 Klasy okręgowej. Najpierw na wyjeździe wygraliśmy 2:0, a w rewanżu 4:0. Sezon zakończyliśmy na 5. miejscu w tabeli. Dąb był ostatni i spadł do A klasy.
 
Aktualnie nasi rywale zajmują 9. miejsce w tabeli. Na koncie mają po 3 zwycięstwa i porażki oraz jeden remis. Dąb na własnym boisku gra różnie. Potrafi dwukrotnie wygrać po 6:1 (z GKS-em Stawiguda i Polonią Iłowo), ale też przegrał 0:1 Kormoranem Zwierzewo i 2:3 z Polonią Pasłęk. Warte odnotowania jest także wyjazdowe zwycięstwo drużyny z Kadyn z Kaczkanem Huraganem II Morąg 1:0.
 
Jeziorak z kolei utrzymuje równą formę. Sześć zwycięstw i remis z Kormoranem w Zwierzewie daje drużynie 19 punktów i pozycję lidera tabeli. Iławianie dotychczas trzykrotnie grali na wyjeździe. W Stawigudzie pokonali GKS 3:0, a wszystkie bramki padły w drugiej połowie. W Zwierzewie był wspomniany wcześniej remis, a w Iłowie Jeziorak zwyciężył 1:0 po skutecznie wyegzekwowanym rzucie karnym przez Wojciecha Figurskiego. „Jedenastka” podyktowana została w 89. minucie meczu po faulu na Łukaszu Suchockim.
 
Początek meczu Dąb Kadyny – Jeziorak Iława w sobotę 23 września o godz. 16:30.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji