III liga kobiet: Przed meczem: Jeziorak Iława – Hanza Elbląg

W meczu 3. kolejki III Ligi Kobiet zawodniczki Jezioraka Iława zmierzą się z zespołem Hanzy Elbląg. Mecz rozpocznie się w niedzielę, 22 września, o godzinie 13 na glownym boisku przy Sienkiewicza 1 w Iławie. Wstęp wolny.

Po nieudanej inauguracji rozgrywek i porażce na wyjeździe 0:3 z drużyną Fortów Piątnica piłkarki Jezioraka czeka w niedzielę kolejny przeciwnik, Hanza Elbląg. Po meczu z Fortami pozostał niedosyt, gdyż w drugiej połowie spotkania mimo przewagi piłkarek z Iławy nie udało się strzelić bramki .

Drużyna Hanzy Elbląg również początku sezonu nie może zaliczyć do udanych. Dwa kolejne mecze zawodniczki Kobiecego Klubu Sportowego Hanza przegrały. Na inaugurację rozgrywek 0:6 z Fortami Piątnica, a następnie 2:4 z drużyną KKP Stomil II Olsztyn. Obydwa mecze odbyły się w Elblągu.

Ponadto 8 września, podczas okresu przedsezonowego podopieczne trenera Piotra Lange pokonały Hanzę Elbląg w Iławie 3:2. Wszystkie bramki dla Jezioraka strzeliła Klaudia Wesołowska.

Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Sienkiewicza 1 w Iławie. Rozpoczęcie jest planowane na godzinę 13:00 w niedzielę 22 września. Wstęp darmowy. Zachęcamy do wspierania Niebiesko-Białych piłkarek Jezioraka.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji