Przed meczem Jeziorak Iława – Huragan Morąg

Już jutro rozegramy mecz Wojewódzkiego Pucharu Polski. W meczu drugiej rundy zgramy z dobrym znajomym, jakim jest Huragan Morąg. Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00.

W środę 18 sierpnia piłkarze Jezioraka zagrają w Iławie, w meczu II Rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Naszym rywalem będzie Huragan Morąg, z którym rywalizujemy również w lidze, a także rozgrywaliśmy ostatni sparing przed nowym sezonem.

Z pewnością czeka nas ciekawy pojedynek, gdyż drużyna Andrzeja Malesy jest spadkowiczem z III ligi, a będący w dobrej formie Jeziorak jest głodny zwycięstw. Morążanie w poprzednim meczu pokonali Motor Lubawa 3:1, a w pierwszej kolejce pokonali DKS Dobre Miasto 1:0. W meczu I Rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski, drużyna Huraganu pokonała w Powodowie tamtejszą SKS Pamę, aż 6:0. Iławianie w meczu I Rundy pokonali 4:1 Polonię Iłowo, a w lidze 4:0 Błękitnych Pasym i 1:0 DKS Dobre Miasto.

Spotkanie będą sędziować: Damian Krumplewski (sędzia główny), Piotr Sielski (asystent nr. 1.), Jacek Narojczyk (asystent nr. 2.).

Cena biletu wstępu wynosi 10 zł, można nabyć je w kasach przed stadionem. Członkowie Rodziny Jezioraka mają wstęp wolny! Na ten mecz serdecznie zaprasza Jakub Słomski, obrońca Jezioraka!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji