Przed meczem: Jeziorak Iława – Motor Lubawa

W niedzielę 24 listopada o godzinie 13:00 zespół Jezioraka rozegra ostatni mecz o stawkę w 2019 roku. Przeciwnikiem podejmowanym na Sienkiewicza będzie Motor Lubawa, który znajduje się tuż za podium IV-ligowej tabeli.

Tydzień temu po niezwykle zaciętym meczu z Polonią Lidzbark Warmiński piłkarze Wojciecha Figurskiego musieli uznać wyższość beniaminka forBET IV ligi. Przegrana przerwała serię zwycięstw, którą zespół Jezioraka będzie chciał tworzyć od początku począwszy od meczu z Motorem Lubawa. Trener lubawian – Krzysztof Malinowski doświadczył już w obecnym sezonie jak smakuje porażka z Jeziorakiem. Mecz ligowy zakończył się podziałem punktów, jednak w pucharze to Jeziorak wyszedł „z tarczą” Czy Iławianie będą w stanie wygrać ostatni mecz w 2019 roku? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę. Emocji na pewno nie zabraknie.

Motor Lubawa sezon zaczął wręcz fatalnie. Po sześciu kolejkach na koncie miał tylko 8 punktów. Sytuacja zaczęła się jednak z czasem stabilizować i zespół z Lubawy powoli stara się gonić czołówkę, na razie z zadowalającymi efektami. Obecnie zajmują 4. miejsce z dorobkiem 28 punktów. Zawodnicy Motoru dzielą się bramkami niezwykle równo. Klasyfikację ligowych rozgrywek otwiera Roman Śnieżawski z 4 trafieniami, zaraz za nim po 3 bramki zanotowali Piotr Sobótka, Denis Diemishev oraz Mahamadou Bah.

Dla Jezioraka będzie to idealna sytuacja do zatuszowania zeszłotygodniowej przegranej, ale również i do zaspokojenia niedosytu z 2. Kolejki forBET IV ligi, w której ze Stadionu Łazienkowskiego wywieźliśmy jedynie punkt, a całe spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w doliczonym czasie gry.

Mecz sędziować będzie Damian Krumplewski, a na liniach pomogą mu Rafał Śniadach oraz Arkadiusz Szymanowski.

Cena wstępu na spotkanie to 10 zł. Rodzina Jezioraka wchodzi za darmo.

Darmowe bilety dla kobiet oraz młodzieży do lat 15 można odebrać jeszcze dzisiaj (22.11.2019) w biurze klubu.

Zapraszamy wszystkich kibiców na Sienkiewicza 1 – wspólnie dopingujmy Jezioraka w walce o kolejne ligowe punkty w sezonie 2019/20!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji