Przed meczem: Jeziorak Iława – Mazur Ełk

Dzisiaj o godzinie 16:30 na własnym boisku piłkarze Jezioraka Iława staną do arcyważnego starcia z Mazurem Ełk. To mecz, który może zadecydować o losach dalszej części sezonu dla obu drużyn. Jeziorowcy, prowadzeni przez nowego trenera Adama Borosa, liczą na zwycięstwo, które pozwoli im dopisać do swojego dorobku kolejne punkty.

Piłkarze Jezioraka Iława mają dzisiaj kolejną szansę na poprawę swojej pozycji w tabeli. Pomimo porażki w poprzednim meczu, ekipa z Iławy pokazała determinację i walkę do ostatniego gwizdka, co zwiastuje pozytywne perspektywy na nadchodzące starcie z Mazurem Ełk. Zarówno Jeziorak Iława, jak i dzisiejszy rywal, Mazur Ełk, mają na swoim koncie 18 punktów w tabeli. Dla obu zespołów zwycięstwo jest niezwykle istotne, ponieważ może ono znacząco wpłynąć na ich pozycję w rozgrywkach.

Mazur Ełk, pod wodzą byłego piłkarza Jezioraka, Patryka Gondka, w poprzedniej kolejce podzielił się punktami z rezerwami Olimpii Elbląg. Mecz zakończył się remisem 1:1. Dzisiejsze starcie obiecuje emocje i walkę do ostatnich minut. Kibice Jezioraka z pewnością nie mogą przegapić tego starcia. Trzymajmy kciuki za naszych piłkarzy i życzymy im powodzenia na boisku!

Mecz rozpocznie się w sobotę 13 kwietnia o godzinie 16:30 na stadionie miejskim w Iławie. Bilety wstępu będą dostępne w kasie od strony basenu w cenie 12 złotych. Posiadacze karty Rodziny Jezioraka mają wstęp wolny. Przypominamy o tym, że zamknięta będzie kasa biletowa i brama od strony ulicy Stacyjnej, oraz trybuna od strony basenu.

Sędziować będą: Łukasz Dobrzyński (sędzia główny), Damian Sadowski (asystent nr 1), Mateusz Piechotka (asystent nr 2).

Mały, wielki futbol

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji