Przed meczem: Olimpia II Elbląg – Jeziorak Iława

Jeziorak wie, jak się wygrywa w Elblągu. Czy udowodni to w niedzielę? Relacja na żywo z komentarzem Błażeja Łukaszewskiego ze stadionu przy ul. Agrykola 8 od 15:00 na kanale JeziorakTV.

Jesienny terminarz dla iławian jest niełaskawy, nie oznacza to jednak, że szukamy wymówek. Podopieczni Wojciecha Figurskiego zdecydowaną większość spotkań rozegrali poza własnym stadionem, ale punktują regularnie. Obecnie notują serię trzech zwycięstw z rzędu. W każdym z tych spotkań do bramki trafiali Daniel Madej i Wojciech Figurski. Obydwaj piłkarze byli autorami czterech trafień dla Jezioraka. Za występ w spotkaniu z Warmią i Zatoką trzeba jednak pochwalić również innych graczy, którzy swoją postawą przyczynili się do wysokich wygranych.

Wizyty w Elblągu od jakiegoś czasu kojarzą się sympatykom Jezioraka z miłymi wspomnieniami. Dwa ostatnie mecze z tego roku to dwa wysokie zwycięstwa. Wygrana 4:0 z Concordią i 5:2 z Olimpią II Elbląg.

Rezerwy Olimpii w tym sezonie nie spisują się dobrze. Niedzielny przeciwnik Jezioraka zajmuje przed 12. kolejką forBET IV ligi 13. miejsce w tabeli z zdobytymi 10. punktami. Gracze Szymona Wagi słabo spisywali się na początku rozgrywek, kiedy w pięciu pierwszych spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt. Od miesiąca grają bardzo w kratkę. Po dobrym spotkaniu przychodzi dołek formy co w drużynie z Elbląga jest widoczne od początku sezonu. Ostatnie dwa mecze to wysokie zwycięstwo z Mamrami Giżycko 5:0 i porażka w Korszach 2:0.

Olimpia podejmie Jezioraka w niedzielę o godzinie 15:00. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi JeziorakTV. Zapraszamy do oglądania naszej RELACJI LIVE, a także czytania wszystkich materiałów pomeczowych.

Spotkanie poprowadzą: Wojciech Trochim, Tomasz Trochim oraz Daniel Bugajski

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji