(Przed)ostatni sparing coraz bliżej

W sobotę, 11 lipca o godz. 13:00 piłkarze Jezioraka zmierzą się na wyjeździe z Lechem Rypin. Czołowa drużyna IV ligi będzie trzecim rywalem iławian tego lata.

Ostatnim pewnym sparingpartnerem Jezioraka będzie Lech Rypin, który występuje z IV Lidze Kujawsko-Pomorskiej. Rypinanie tak jak Jeziorak byli czołową ekipą minionych rozgrywek, ostatecznie zajmując 3. miejsce. Zapowiada się ciekawy pojedynek podsumowujący okres przygotowawczy Jeziorowców. Ostatni sprawdzian odbędzie się 11 lipca o godzinie 13. na Stadionie MOSIR w Rypinie.

Sobotni mecz w Rypinie może ale nie musi okazać się ostatnim letnim sparingiem Jezioraka. Kolejny tydzień przygotowań nastawiony będzie już bezpośrednio na wznowienie rozgrywek pucharowych. Mecz z Concordią Elbląg w ramach 1/4 Wojewódzkiego Pucharu Polski sezonu 2020/21 zostanie rozegrany w Iławie 18 lipca o godz. 17.  Jeśli Jeziorak wygra, to w kolejny weekend rozegra mecz półfinałowy WPP. Jeśli jednak odpadnie, to drużyna trenera Wojciecha Figurskiego rozegra mecz kontrolny z Powiślem Dzierzgoń.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji